Конкурс

ОГОЛОШЕННЯ
про конкурс на посаду керівника закладу культури,
заснованого Броварською районною радою

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів» Броварська районна рада Київської області оголошує конкурс на посаду керівника комунального закладу у сфері культури:

 • директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури».

Документи по кандидатам до складу конкурсної комісії від трудового колективу комунального закладу та громадських організацій у сфері культури приймаються протягом 14 календарних днів, починаючи з 27 вересня 2019 року.

Документи на участь у конкурсі на посаду керівника закладу культури приймаються протягом 30 календарних днів, починаючи з 27 вересня 2019 року.

Конкурсний добір починається 27 жовтня 2019 року та закінчується не пізніше 25 листопада 2019 року.

Умови проведення конкурсу:

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість та публічність.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

– визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

– мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

– є близькими особами або членами сім’ї керівника органу, що здійснює управління закладом (Броварської районної ради).

 Вимоги до кандидатів для участі в конкурсі.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України ,,Про захист персональних даних”;

– автобіографію, що містить прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (в тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

– копію паспорта, копії документів про вищу освіту;

– два рекомендаційних листи довільної форми;

– мотиваційний лист довільної форми.

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу Броварської районної ради: вул. Гагаріна, 15, м.Бровари, Київська обл., 07400 та на електронну пошту Броварської районної ради: brovari_region@bigmir.net з поміткою ,,документи на участь у конкурсі”.

Контактний телефон: 5-50-65 (відділ комунального майна районної ради).

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів для участі в конкурсі:

– вища освіта;

– стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

– володіння державною мовою;

– здатність за своїми діловими, моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Інформація про умови оплати праці, відомості про матеріально-технічну базу закладу культури, фінансову звітність за попередній бюджетний період розміщується на офіційному сайті районної ради www.brovrayrada.gov.ua.

Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі районна рада оприлюднює відомості про кандидатів на сайті районної ради www.brovrayrada.gov.ua.

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту районної ради, які передаються конкурсній комісії.


ОГОЛОШЕННЯ

щодо надання кандидатур від громадських організацій до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», Броварська районна рада Київської області рішенням сесії «Про оголошення конкурсу на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури» від 24.09.2019 року № 855-62-VII оголосила конкурс на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури».

Керуючись ст. 213 Закону України «Про культуру», Броварська районна рада розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення  до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури» (до 3 кандидатур):

Членами конкурсної комісії можуть бути:

1) незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

2) члени професійних спілок, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до вимог законодавства України;

3) члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членами конкурсної комісії не можуть бути особи, які:

– визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

– мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

– є близькими особами або членами сім’ї керівника органу, що здійснює управління закладом (Броварської районної ради);

– є членами трудових колективів закладів, на посаду керівників яких проводиться конкурс.

Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування у строк з 27 вересня 2019 року до 10 жовтня 2019 року включно надсилає на поштову адресу Броварської районної ради: вул. Гагаріна, 15, м.Бровари, Київська обл., 07400 та на електронну пошту Броварської районної ради: brovari_region@bigmir.net :

 • лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються до складу конкурсної комісії;
 • заяви та анкети вищезгаданих кандидатур за формами, що додаються;
 • завірену належним чином копію Статуту громадської організації.

Дата початку прийому документів 27 вересня 2019 року.

Строк проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»: 27 жовтня 2019 року – 25 листопада 2019 року.

Документи слід надсилати з поміткою «кандидатури до конкурсної комісії». Контактний телефон для довідок: 5-50-65 (відділ комунального майна Броварської районної ради).


Комунальний заклад Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»

Умови оплати праці керівника закладу  визначаються «Положенням про оплату праці керівників комунальних підприємств та закладів, заснованих Броварською районною радою», затвердженим рішенням сесії Броварської районної ради від 14 червня 2018 року № 592-42-VII., «Порядком призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників підприємств (їх об’єднань), закладів, установ та організацій, заснованих Броварською районною радою», затвердженим рішенням сесії Броварської районної ради від 18 лютого 2016 року № 111-9-VII.

Відомості про матеріально-технічну базу закладу.

Інформація про фінансову звітність закладу за попередній бюджетний період.


Оголошення про початок роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»:

Перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»  відбудеться 05 листопада 2019 року о 10  год. 00 хв. у Малій залі Броварської райдержадміністрації за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15 (ІІ поверх).

Документи подали:

Документи учасників конкурсу на посаду  директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»:

Терських Ніна Олександрівна

Балджи Юрій Анатолійович

Бабич Валентина Віталіївна

Скоблєва Наталія Леонідівна

Демешок Андрій Васильович

Терських Ніна Олександрівна  зняла свою кандидатуру у відповідності до поданої нею заяви

Результати роботи конкурсної комісії:

Програма розвитку комунального закладу Броварської районної ради “Броварський районний будинок культури” на 1 рік, розроблена Бабич В.В.
Програма розвитку комунального закладу Броварської районної ради “Броварський районний будинок культури” на 5 років, розроблена Бабич В.В.

Програма розвитку комунального закладу Броварської районної ради “Броварський районний будинок культури” на 1 рік, розроблена Балджи Ю.А.
Програма розвитку комунального закладу Броварської районної ради “Броварський районний будинок культури” на 5 років, розроблена Балджи Ю.А.

Програма розвитку комунального закладу Броварської районної ради “Броварський районний будинок культури” на 1 рік, розроблена Скоблєвою Н.Л.
Програма розвитку комунального закладу Броварської районної ради “Броварський районний будинок культури” на 5 років, розроблена Скоблєвою Н.Л.


ОГОЛОШЕННЯ
про конкурс на посаду керівника закладу культури,
заснованого Броварською районною радою

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів» Броварська районна рада Київської області оголошує конкурс на посаду керівника комунального закладу у сфері культури:

 • директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури».

Документи по кандидатам до складу конкурсної комісії від трудового колективу комунального закладу та громадських організацій у сфері культури приймаються протягом 14 календарних днів, починаючи з 19 квітня 2019 року.

Документи на участь у конкурсі на посаду керівника закладу культури приймаються протягом 30 календарних днів, починаючи з 19 квітня 2019 року.

Конкурсний добір починається 19 травня 2019 року та закінчується не пізніше 17 червня 2019 року.

Умови проведення конкурсу:

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість та публічність.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

– визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

– мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

– є близькими особами або членами сім’ї керівника органу, що здійснює управління закладом (Броварської районної ради).

 Вимоги до кандидатів для участі в конкурсі.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України ,,Про захист персональних даних”;

– автобіографію, що містить прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (в тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

– копію паспорта, копії документів про вищу освіту;

– два рекомендаційних листи довільної форми;

– мотиваційний лист довільної форми.

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу Броварської районної ради: вул. Гагаріна, 15, м.Бровари, Київська обл., 07400 та на електронну пошту Броварської районної ради: brovari_region@bigmir.net з поміткою ,,документи на участь у конкурсі”.

Контактний телефон: 5-50-65 (відділ комунального майна районної ради).

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів для участі в конкурсі:

– вища освіта;

– стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

– володіння державною мовою;

– здатність за своїми діловими, моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Інформація про умови оплати праці, відомості про матеріально-технічну базу закладу культури, фінансову звітність за попередній бюджетний період розміщується на офіційному сайті районної ради www.brovrayrada.gov.ua.

Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі районна рада оприлюднює відомості про кандидатів на сайті районної ради www.brovrayrada.gov.ua.

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту районної ради, які передаються конкурсній комісії.


ОГОЛОШЕННЯ

щодо надання кандидатур від громадських організацій до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»

             Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», Броварська районна рада Київської області рішенням сесії «Про оголошення конкурсу на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури» від 16.04.2019 року № 786-56 позач.-VII оголосила конкурс на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури».

Керуючись ст. 213 Закону України «Про культуру», Броварська районна рада розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення  до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури» (до 3 кандидатур):

Членами конкурсної комісії можуть бути:

1) незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

2) члени професійних спілок, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до вимог законодавства України;

3) члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членами конкурсної комісії не можуть бути особи, які:

– визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

– мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

– є близькими особами або членами сім’ї керівника органу, що здійснює управління закладом (Броварської районної ради);

– є членами трудових колективів закладів, на посаду керівників яких проводиться конкурс.

Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування у строк  з 19 квітня 2019 року до 02 травня 2019 року включно надсилає на поштову адресу Броварської районної ради: вул. Гагаріна, 15, м.Бровари, Київська обл., 07400 та на електронну пошту Броварської районної ради: brovari_region@bigmir.net :

 • лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються до складу конкурсної комісії;
 • заяви та анкети вищезгаданих кандидатур за формами, що додаються;
 • завірену належним чином копію Статуту громадської організації.

Дата початку прийому документів 19 квітня 2019 року.

Строк проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»: 19 квітня 2019 року – 17 червня 2019 року.

Документи слід надсилати з поміткою «кандидатури до конкурсної комісії». Контактний телефон для довідок: 5-50-65 (відділ комунального майна Броварської районної ради).


 Комунальний заклад Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»

Умови оплати праці керівника закладу  визначаються «Положенням про оплату праці керівників комунальних підприємств та закладів, заснованих Броварською районною радою», затвердженим рішенням сесії Броварської районної ради від 14 червня 2018 року № 592-42-VII., «Порядком призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників підприємств (їх об’єднань), закладів, установ та організацій, заснованих Броварською районною радою», затвердженим рішенням сесії Броварської районної ради від 18 лютого 2016 року № 111-9-VII.

 Відомості про матеріально-технічну базу закладу.

Інформація про фінансову звітність закладу за попередній бюджетний період.


Оголошення про початок роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»:

Перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»  відбудеться 28 травня 2019 року о 13  год. 00 хв. у Малій залі Броварської райдержадміністрації за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15 (ІІ поверх).

Документи подали:

Документи учасників конкурсу на посаду  директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»:

Документи Кавури Дмитра Юрійовича

Результати роботи конкурсної комісії:

ОГОЛОШЕННЯ
про конкурс на посаду керівника закладу культури,
заснованого Броварською районною радою

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів», Броварська районна рада Київської області оголошує конкурс на посаду керівника комунального закладу у сфері культури:

 • директора комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)».

Документи по кандидатам до складу конкурсної комісії від трудового колективу комунального закладу та громадських організацій у сфері культури приймаються протягом 14 календарних днів, починаючи з 28 грудня 2018 року.

Документи на учать у конкурсі на посаду керівника закладу культури приймаються протягом 30 календарних днів, починаючи з 28 грудня 2018 року.

Конкурсний добір починається 27 січня 2019 року та закінчується не пізніше 25 лютого 2019 року.

Умови проведення конкурсу:

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість та публічність.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

– визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

– мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

– є близькими особами або членами сім’ї керівника органу, що здійснює управління закладом (Броварської районної ради).

 Вимоги до кандидатів для участі в конкурсі.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України ,,Про захист персональних даних”;

– автобіографію, що містить прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (в тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

– копію паспорта, копії документів про вищу освіту;
– два рекомендаційних листи довільної форми;
– мотиваційний лист довільної форми.

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу Броварської районної ради: вул. Гагаріна, 15, м.Бровари, Київська обл., 07400 та на електронну пошту Броварської районної ради: brovari_region@bigmir.net з поміткою ,,документи на участь у конкурсі”.

Контактний телефон: 5-50-65 (відділ комунального майна районної ради).

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів для участі в конкурсі:

– вища освіта;
– стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
– володіння державною мовою;
– здатність за своїми діловими, моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Інформація про умови оплати праці, відомості про матеріально-технічну базу закладу культури, фінансову звітність за попередній бюджетний період розміщується на офіційному сайті районної ради www.brovrayrada.gov.ua.

Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі районна рада оприлюднює відомості про кандидатів на сайті районної ради www.brovrayrada.gov.ua.

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту районної ради, які передаються конкурсній комісії.


ОГОЛОШЕННЯ
щодо надання кандидатур від громадських організацій до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)»

             Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», Броварська районна рада Київської області рішенням сесії «Про оголошення конкурсу на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)» від 27.12.2018 року № 714-52 позач.-VII оголосила конкурс на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)».

Керуючись ст. 213 Закону України «Про культуру», Броварська районна рада розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення  до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)» (до 3 кандидатур):

Членами конкурсної комісії можуть бути:

1) незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

2) члени професійних спілок, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до вимог законодавства України;

3) члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членами конкурсної комісії не можуть бути особи, які:

– визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

– мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

– є близькими особами або членами сім’ї керівника органу, що здійснює управління закладом (Броварської районної ради);

– є членами трудових колективів закладів, на посаду керівників яких проводиться конкурс.

Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування у строк  з 28 грудня 2018 року до 10 січня 2019 року включно надсилає на поштову адресу Броварської районної ради: вул. Гагаріна, 15, м.Бровари, Київська обл., 07400 та на електронну пошту Броварської районної ради: brovari_region@bigmir.net :

 • лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються до складу конкурсної комісії;
 • заяви та анкети вищезгаданих кандидатур за формами, що додаються;
 • завірену належним чином копію Статуту громадської організації.

Дата початку прийому документів 28 грудня 2018 року.

Строк проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)»: 28 грудня 2018 року – 25 лютого 2019 року.

Документи слід надсилати з поміткою «кандидатури до конкурсної комісії». Контактний телефон для довідок: 5-50-65 (відділ комунального майна Броварської районної ради).


Оголошення про початок роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)»:

Перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)»  відбудеться 05 лютого 2019 року о 10  год. 00 хв. у Малій залі Броварської райдержадміністрації за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15 (ІІ поверх).

Документи подали:

Документи учасників конкурсу на посаду  директора комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)»:

Документи кандидата Песляк Ніни Іванівни

Результати роботи конкурсної комісії:

– Протокол засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору  на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)» від 05.02.2019 року.


Істотні умови контракту з директором комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)» Песляк Н.І.
Програма розвитку комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)» на 2019 рік.
Програма розвитку комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)» на 2019- 2023 роки.


Комунальний заклад Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)»

Умови оплати праці керівника закладу  визначаються «Положенням про оплату праці керівників комунальних підприємств та закладів, заснованих Броварською районною радою», затвердженим рішенням сесії Броварської районної ради від 14 червня 2018 року № 592-42-VII., «Порядком призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників підприємств (їх об’єднань), закладів, установ та організацій, заснованих Броварською районною радою», затвердженим рішенням сесії Броварської районної ради від 18 лютого 2016 року № 111-9-VII.

 Відомості про матеріально-технічну базу закладу

Інформація про фінансову звітність закладу за попередній бюджетний період


ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсного добору на посаду
директора комунального закладу Броварської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Броварська районна рада Київської області оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр» (далі – КЗ БРР ІРЦ).

Документи на учать у конкурсі на посаду директора КЗ БРР ІРЦ приймаються протягом 20 календарних днів, починаючи з 23 березня 2018 року.

Конкурсний добір починається 12 квітня 2018 року та закінчується не пізніше 10 травня 2018 року.

Умови проведення конкурсу:

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість та публічність.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку КЗ БРР ІРЦ на три роки.

 Вимоги до кандидатів для участі в конкурсі.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– автобіографію, що містить прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (в тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

– копію паспорта, копії документів про вищу освіту;

– два рекомендаційних листа довільної форми;

– мотиваційний лист довільної форми.

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу Броварської районної ради: вул. Гагаріна, 15, м. Бровари, Київська обл., 07400 та на електронну пошту Броварської районної ради: brovari_region@bigmir.net з поміткою ,,документи на участь у конкурсі”.

Контактний телефон: 5-50-65 (відділ комунального майна районної ради).

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів для участі в конкурсі:

– вища освіта за спеціальностями: «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;
– стаж роботи у сфері освіти не менше п’яти років.

Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі районна рада оприлюднює відомості про кандидатів на сайті районної ради www.brovrayrada.gov.ua.

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту районної ради, які передаються конкурсній комісії.

Інформація про відповідальну особу: 

Бобко Любов Миколаївна – консультант голови ради з питань комунальної власності, тел. (04594)5-50-65, електронна пошта: brovari_region@bigmir.net.

СКЛАД

конкурсної комісії з проведення конкурсного добору  на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр»

 • Кадирова Алла Тофіківна – начальник відділу комунального майна Броварської районної ради.
 • Філіпова Тетяна Анатоліївна – депутат Броварської районної ради VII скликання.
 • Хитра Ірина Володимирівна – завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Броварської районної державної адміністрації.
 • Ільченко Борис Петрович – головний спеціаліст відділу освіти Броварської районної державної адміністрації.
 • Касянчук Володимир Степанович – голова районної ради профспілки працівників освіти.

Документи подали:

Документи учасників конкурсу на посаду  директора комунального закладу Броварської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр»:

Документи кандидата Петренко Тетяни Олександрівни

Документи кандидата Драги Ірини Вадимівни

Документи кандидата Іваненко Тетяни Вікторівни

Оголошення про початок роботи  конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр»:

Перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр»  відбудеться 17 квітня 2018 року о 10 год. 00 хв. у Малій залі Броварської райдержадміністрації за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15 (ІІ поверх).

Результати роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр»:

– протокол 1 від 17.04.2018 року;
– протокол 2 від 18.04.2018 року.


ОГОЛОШЕННЯ

 про конкурс на посаду керівника закладу культури,
заснованого Броварською районною радою

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів», Броварська районна рада Київської області оголошує конкурс на посаду керівника комунального закладу у сфері культури:

 • директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури».

Документи по кандидатам до складу конкурсної комісії від трудового колективу комунального закладу та громадських організацій у сфері культури приймаються протягом 14 календарних днів, починаючи з 29 січня 2018 року.

Документи на учать у конкурсі на посаду керівника закладу культури приймаються протягом 30 календарних днів, починаючи з 26 січня 2018 року.

Конкурсний добір починається 25 лютого 2018 року та закінчується не пізніше 13 березня 2018 року.

Умови проведення конкурсу:

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість та публічність.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

– визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

– мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

– є близькими особами або членами сім’ї керівника органу, що здійснює управління закладом (Броварської районної ради).

 Вимоги до кандидатів для участі в конкурсі.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України ,,Про захист персональних даних”;

– автобіографію, що містить прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (в тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

– копію паспорта, копії документів про вищу освіту;

– два рекомендаційних листи довільної форми;

– мотиваційний лист довільної форми.

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу Броварської районної ради: вул. Гагаріна, 15, м.Бровари, Київська обл., 07400 та на електронну пошту Броварської районної ради: brovari_region@bigmir.net з поміткою ,,документи на участь у конкурсі”.

Контактний телефон: 5-50-65 (відділ комунального майна районної ради).

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів для участі в конкурсі:

– вища освіта;

– стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

– володіння державною мовою;

– здатність за своїми діловими, моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Інформація про умови оплати праці, відомості про матеріально-технічну базу закладу культури, фінансову звітність за попередній бюджетний період розміщується на офіційному сайті районної ради www.brovrayrada.gov.ua.

Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі районна рада оприлюднює відомості про кандидатів на сайті районної ради www.brovrayrada.gov.ua.

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту районної ради, які передаються конкурсній комісії.

ОГОЛОШЕННЯ

щодо надання кандидатур від громадських організацій до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»

 

            Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», Броварська районна рада Київської області рішенням сесії «Про оголошення конкурсу на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури» від 23.01.2018 року № 488-37 позач.-VII оголосила конкурс на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури».

Керуючись ст. 213 Закону України «Про культуру», Броварська районна рада розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення  до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури» (до 3 кандидатур):

Членами конкурсної комісії можуть бути:

1) незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

2) члени професійних спілок, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до вимог законодавства України;

3) члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членами конкурсної комісії не можуть бути особи, які:

– визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

– мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

– є близькими особами або членами сім’ї керівника органу, що здійснює управління закладом (Броварської районної ради);

– є членами трудових колективів закладів, на посаду керівників яких проводиться конкурс.

Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування у строк з 29 січня 2018 року до 11 лютого 2018 року надсилає на поштову адресу Броварської районної ради: вул. Гагаріна, 15, м.Бровари, Київська обл., 07400 та на електронну пошту Броварської районної ради: brovari_region@bigmir.net :

 • лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються до складу конкурсної комісії;
 • заяви та анкети вищезгаданих кандидатур за формами, що додаються;
 • завірену належним чином копію Статуту громадської організації.

Дата початку прийому документів 29 січня 2018 року.

Строк проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»: 25 лютого 2018 року – 13 березня 2018 року.

Документи слід надсилати з поміткою «кандидатури до конкурсної комісії». Контактний телефон для довідок: 5-50-65 (відділ комунального майна Броварської районної ради).

Документи подали:

Документи учасників конкурсу на посаду  директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»:

Документи кандидата Унгуряну Ганни Павлівни

Оголошення про початок роботи  конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»:

Перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»  відбудеться 06 березня 2018 року о 09 год. 00 хв. у Малій залі Броварської райдержадміністрації за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15 (ІІ поверх).

Результат роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»:

– Протокол засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»

 Комунальний заклад Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»

Умови оплати праці керівника закладу  визначаються «Положенням про оплату праці керівників комунальних підприємств, установ, закладів Броварської районної ради», затвердженим рішенням сесії Броварської районної ради від 23 березня 2017 року № 304-25-VII., «Порядком призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників підприємств (їх об’єднань), закладів, установ та організацій, заснованих Броварською районною радою», затвердженим рішенням сесії Броварської районної ради від 18 лютого 2016 року № 111-9-VII.

 Відомості про матеріально-технічну базу закладу (за посиланнями, наведеними нижче):

Інформація про фінансову звітність закладу за попередній бюджетний період

Істотні умови контракту з директором комунального закладу Броварської районної ради “Броварський районний будинок культури”.

Програма розвитку комунального закладу Броварської районної ради “Броварський районний будинок культури” на 2018 рік.

Програма розвитку комунального закладу Броварської районної ради “Броварський районний будинок культури” на 2018-2022 роки.


ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на посади керівників закладів культури, заснованих Броварською районною радою

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів», Броварська районна рада Київської області оголошує конкурс на посади керівників комунальних закладів у сфері культури:

 • директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»;
 • директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварська районна централізована бібліотечна система»;
 • директора комунального закладу Броварської районної ради « Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)».

Документи по кандидатам до складу конкурсної комісії від трудових колективів комунальних закладів та громадських організацій у сфері культури приймаються протягом 14 календарних днів починаючи з 24 листопада 2017 року.

Документи на учать у конкурсі на посади керівників закладів культури приймаються протягом 30 календарних днів починаючи з 24 листопада 2017 року.

Конкурсний добір починається 26 грудня 2017 року та закінчується не пізніше 12 січня 2018 року.

Умови проведення конкурсу:

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість та публічність.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладів культури на один і п’ять років.

До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

– визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

– мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

– є близькими особами або членами сім’ї керівника органу, що здійснює управління закладом (Броварської районної ради).

 Вимоги до кандидатів для участі в конкурсі.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України ,,Про захист персональних даних”;

– автобіографію, що містить прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (в тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

– копію паспорта, копії документів про вищу освіту;

– два рекомендаційних листи довільної форми;

– мотиваційний лист довільної форми.

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу Броварської районної ради: вул. Гагаріна, 15, м.Бровари, Київська обл., 07400 та на електронну пошту Броварської районної ради: brovari_region@bigmir.net з поміткою ,,документи на участь у конкурсі”.

Контактний телефон: 5-50-65 (відділ комунального майна районної ради).

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів для участі в конкурсі:

– вища освіта;

– стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

– володіння державною мовою;

– здатність за своїми діловими, моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Інформація про умови оплати праці, відомості про матеріально-технічну базу закладів культури, фінансову звітність за попередній бюджетний період розміщується на офіційному сайті районної ради www.brovrayrada.gov.ua.

Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі районна рада оприлюднює відомості про кандидатів на сайті районної ради www.brovrayrada.gov.ua.

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту районної ради, які передаються конкурсній комісії.

Документи подали:

Документи учасників конкурсу на посаду  директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»:

Документи кандидата Лисенка Сергія Миколайовича

Документи кандидата Скоблєвої Наталії Леонідівни

Документи учасників конкурсу на посаду директора комунального заклад Броварської районної ради «Броварська районна централізована бібліотечна система».

Документи кандидата Кошелєвої Людмили Василівни

Документи учасників конкурсу на посаду  директора комунального закладу Броварської районної ради « Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)».

Документи кандидата Тимченко Світлани Володимирівни

Оголошення про початок роботи комісій з конкурсного добору кандидатів на посади керівників закладів культури, заснованих Броварською районною радою:
 • Перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору  на посаду керівника комунального закладу Броварської районної ради « Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)»  відбудеться 02 січня 2018 року о 09 год. 00 хв. у Малій залі Броварської райдержадміністрації за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15 (ІІ поверх).
 • Перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору  на посаду керівника комунального заклад Броварської районної ради «Броварська районна централізована бібліотечна система» відбудеться 02 січня 2018 року об 11 год. 00 хв у Малій залі Броварської райдержадміністрації за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15 (ІІ поверх).
 • Перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури» відбудеться 02 січня 2018 року о 14 год. 00 хв. у Малій залі Броварської райдержадміністрації за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15 (ІІ поверх).
Результати роботи конкурсних комісій:

– Протоколи засідань конкурсної комісії з проведення конкурсного добору  на посаду керівника комунального закладу Броварської районної ради « Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)»:

– протокол першого засідання;
– протокол другого засідання.

– Протоколи засідань конкурсної комісії з проведення конкурсного добору  на посаду керівника комунального заклад Броварської районної ради «Броварська районна централізована бібліотечна система»:

– протокол першого засідання;
– протокол другого засідання.

– Протоколи засідань конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури» :

– протокол першого засідання;
– протокол другого засідання.

Комунальний заклад Броварської районної ради «Броварська районна централізована бібліотечна система»

Умови оплати праці керівника закладу  визначаються «Положенням про оплату праці керівників комунальних підприємств, установ, закладів Броварської районної ради», затвердженим рішенням сесії Броварської районної ради від 23 березня 2017 року № 304-25-VII., «Порядком призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників підприємств (їх об’єднань), закладів, установ та організацій, заснованих Броварською районною радою», затвердженим рішенням сесії Броварської районної ради від 18 лютого 2016 року № 111-9-VII.

Відомості про матеріально-технічну базу закладу (за посиланнями, наведеними нижче):

 Комунальний заклад Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»

Умови оплати праці керівника закладу  визначаються «Положенням про оплату праці керівників комунальних підприємств, установ, закладів Броварської районної ради», затвердженим рішенням сесії Броварської районної ради від 23 березня 2017 року № 304-25-VII., «Порядком призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників підприємств (їх об’єднань), закладів, установ та організацій, заснованих Броварською районною радою», затвердженим рішенням сесії Броварської районної ради від 18 лютого 2016 року № 111-9-VII.

 Відомості про матеріально-технічну базу закладу (за посиланнями, наведеними нижче):

Інформація про фінансову звітність закладу за попередній бюджетний період

Комунальний заклад Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)»

Умови оплати праці керівника закладу  визначаються «Положенням про оплату праці керівників комунальних підприємств, установ, закладів Броварської районної ради», затвердженим рішенням сесії Броварської районної ради від 23 березня 2017 року № 304-25-VII., «Порядком призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників підприємств (їх об’єднань), закладів, установ та організацій, заснованих Броварською районною радою», затвердженим рішенням сесії Броварської районної ради від 18 лютого 2016 року № 111-9-VII.

 Відомості про матеріально-технічну базу закладу

Інформація про фінансову звітність закладу за попередній бюджетний період


Істотні умови контракту з директором комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)» Тимченко С.В.
Програма розвитку комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)» на 2018 рік.
Програма розвитку комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)» на 2018- 2022 роки.


Істотні умови контракту з директором комунального закладу Броварської районної ради “Броварська районна централізована бібліотечна система” Кошелєвою Л.В.
Програма розвитку комунального закладу Броварської районної ради “Броварська районна централізована бібліотечна система” на 2018 рік.
Програма розвитку комунального закладу Броварської районної ради “Броварська районна централізована бібліотечна система” на 2018-2022 роки.