Антикорупційне законодавство

– Конституція України

– Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”

– Закон України “Про службу в органах місцевого самоврядування”

– Закон України “Про запобігання корупції”

– Закон України “Про очищення влади”

– Конвенція ООН проти корупції (ратифікована Законом України від 18 жовтня 2006 року № 251-V)

– Цивільна конвенція Ради Європи про боротьбу з корупцією (ратифікована Законом України від 16 березня 2005 року № 2476-IV)

– Кримінальна конвенція Ради Європи про боротьбу з корупцією (ратифікована Законом України від 18 жовтня 2006 року № 252-V)

– Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв”язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України”

– Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом”

– Закон України “Про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень”

– Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення національного законодавства у відповідність із стандартами Кримінальної конвенції про боротьбу з корупцією» 

– Закон України «Про звернення громадян» 

– Закон України «Про доступ до публічної інформації»

– Закон України “Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки”

– Постанова Кабінету Міністрів України від 4 вересня 2013 року № 706 “Питання запобігання та виявлення корупції”

– Постанова Кабінету Міністрів України від 13 червня 2000 р. N 950 «Про затвердження Порядку проведення службового розслідування стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування»

– Постанова Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2009 р. №1315 “Про затвердження Порядку накопичення та оприлюднення інформації про юридичних осіб, притягнутих до відповідальності за корупційні правопорушення”

– Постанова Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2009 р. №1336 “Про затвердження Порядку інформування громадськості про результати роботи у сфері протидії корупції”

– Постанова Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2009 р. №1337 “Про затвердження Порядку передачі подарунків, отриманих під час проведення офіційних заходів”

– Постанова Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2009 р. №1338 “Про заходи щодо посилення протидії корупції”

– Постанова Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2009 р. №1346 “Про затвердження Методології проведення антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів”

– Постанова Кабінету Міністрів України від 13 червня 2000 р. №950 “Про затвердження Порядку проведення службового розслідування стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або органів місцевого самоврядування “

– Наказ Мін’юсту від 23 червня 2010 року N1380/5 «Про затвердження Методології проведення антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів»

 

АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ПОРТАЛ