Почесні відзнаки районної ради

 “Знак Пошани” І, ІІ, ІІІ ступенів

І ступеня

ІІ ступеня

ІІІ ступеня

Почесна відзнака Броварської районної ради “Знак Пошани” І,ІІ, ІІІ ступеня є відзнакою і заохоченням працівників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, підприємств, установ, організацій району, громадян України, іноземних громадян, які зробили значний особистий внесок у становлення і розвиток місцевого самоврядування, економічної і соціальної сфери Броварського району, збагачення національної, інтелектуальної і культурної спадщини, досягли визначних успіхів у державній, громадській та інших сферах діяльності. Найвищою за своєю значимістю є Знак Пошани І ступеня, далі, відповідно, знак Пошани ІІ ступеня та ІІІ ступеня. Встановлення цієї відзнаки затверджене рішенням 18 сесії Броварської районної ради ІV скликання від 24 лютого 2005 року № 225

Почесний громадянин Броварського району

Звання “Почесний громадянин Броварського району” є свідченням визнання територіальною громадою Броварського району визначних заслуг окремих осіб перед громадою Броварського району у розвитку економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров’я, благодійній, гуманістичній та громадській діяльності, зміцненні міжнародного авторитету Броварського району.

Встановлення цієї відзнаки затверджене рішенням XXII сесії районної ради XXIIІ скликання від 22.01.2002 року № 355 та затверджено нову редакцію Положення рішенням Броварської районної ради VІ скликання від 28 квітня 2011 року № 90.

П О Л О Ж Е Н Н Я про звання “Почесний громадянин Броварського району”
Зміни до Положення про звання “Почесний громадянин Броварського району”

Положення та персональний склад Комісії  з питань присвоєння звання «Почесний громадянин Броварського району»

Зміни до Положення та персонального складу Комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин Броварського району»

Зміни до Положення та персонального складу Комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин Броварського району»

Доповнення до Положення про звання «Почесний громадянин Броварського району»

Зміни до Положення та персонального складу Комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин Броварського району»

Зміни до Положення та персонального складу Комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин Броварського району» (рішення від 24.01.2023 № 287-25 позач.-VІІІ)

П о л о ж е н н я про звання “Почесний громадянин Броварського району” (зі змінами та доповненнями, внесеними рішеннями від 27 червня 2013 року № 502-26-VІ, від 14 травня 2015 року № 793-47.2-VІ, від 14 червня 2018 року № 574-42-VІІ)

П о л о ж е н н я про звання “Почесний громадянин Броварського району” (зі змінами та доповненнями, внесеними рішеннями від 27 червня 2013 року № 502-26-VІ, від 14 травня 2015 року № 793-47.2-VІ, від 14 червня 2018 року № 574-42-VІІ, від 11 березня 2021 року № 88-9 позач.-VІІІ)

Почесні громадяни Броварського району:

• ВОЛОХА ПЕТРО ФЕДОСІЙОВИЧ – директор держплемзаводу “Плосківський” з 1986 року. Кандидат економічних наук. За видатні виробничі досягнення нагороджений двома орденами Леніна, двома орденами “Знак пошани”. У липні 1986 року йому присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці зі врученням третього ордена Леніна та Золотої медалі “Серп і молот”. За вагомий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва в незалежній Україні нагороджений орденом “За заслуги” ІІІ та ІІ ступенів. У 2002 року Петру Федосійовичу присвоєно звання “Почесний громадянин Броварського району”, вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

У листопаді 2020 року Петро Федосійович помер.

• ПИЛЬТЯЙ МАРІЯ ЗАХАРІВНА – доярка радгоспу “Русанівський” із 1950 року. Доглядаючи групу корів – первісток, частину з якої сама викохала, роздоїла їх, довела надій від кожної корови майже до 4000 кілограмів молока. У 1958 році удостоєна ордена Леніна. За сумлінну працю, досягнення високих показників по надоях молока в 1966 році була нагороджена орденом Леніна та Золотою Зіркою Героя Соціалістичної Праці. У 1972 році відзначена третім орденом Леніна. Неодноразово була делегатом Всесоюзних партійних з’їздів. Працювала бригадиром молочнотваринної ферми, неодноразово була депутатом обласної, районної ті сільської рад. Вийшовши на заслужений відпочинок, не полишила активного способу життя: спілкується зі школярами, займається домашнім господарством. У 2002 року Марії Захарівні присвоєно звання “Почесний громадянин Броварського району”, вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

2 червня 2022 року Марія Захарівна померла.

• ДЯЧЕНКО КАТЕРИНА ТЕРЕНТІЇВНА – ланкова радгоспу “Зоря”. Очолювана нею ланка овочівників виростила і зібрала на кожному гектарі помідорів по 326 центнерів , капусти – 538 центнерів, огірків – по 132 центнери. За сумлінну працю та високі трудові досягнення 1966 року нагороджена орденом Леніна та Золотою Зіркою Героя Соціалістичної Праці. У 1971 році відзначена другим орденом Леніна. Також була нагороджена медалями “За сумлінну працю” та “Ветеран праці”. У 2002 року Катерині Терентіївні присвоєно звання “Почесний громадянин Броварського району”, вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

• БІЛОКІНЬ ПАВЛО ОПАНАСОВИЧ – народився 1 січня 1929 року в с.Ковалин Переяслав-Хмельницького району Київської області. Після закінчення школи навчався в Переяславському педагогічному училищі, а згодом закінчив Київський державний педагогічний інституті ім.Горького.Працюючи на освітянській ниві, передавав свої знання, досвід, підростаючому поколінню учнів. У 1993 році очолив районну раду ветеранів війни та праці. Протягом 1965-1979 років Павло Опанасович п”ять разів обирався депутатом Київської обласної ради 10, 11, 12, 13 і 14 скликань, неодноразово обирався депутатом Броварської районної ради, в тому числі і останнього скликання.За багаторічну і плідну роботу в органах виконавчої влади направлену на розвиток народно-господарського комплексу району нагороджений орденами “Трудового Червоного Прапора” та “Знак пошани”, Почесною відзнакою Броварської районної ради “Знак пошани”, багатьма медалями.У 2002 році Павлу Опанасовичу присвоєно звання “Почесний громадянин Броварського району”, вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом. 5 квітня 2005 року Білокінь П.О. помер.

• ПЛЮТА ГАЛИНА ЯКІВНА – народилася 10 листопада 1936 року в с.Болюхівка Вінницької області Іллінецького району. Заслужений Вчитель України Галина Яківна Плюта – вчитель за покликання, яка все своє життя присвятила навчанню та вихованню підростаючого покоління. Вона являється духовним наставником, вчителем, що прищеплює душі дитини високі моральні цінності і якості, зокрема благородні почуття віри, надії, любові, глибокої поваги до рідної землі, свого генетичного кореня, роду, народу, держави. Тому в очах дітей Галина Яківна – це істинна суть шанованого, улюбленого вчителя. Близько 45 років вона працює в Княжицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів , користується повагою та авторитетом серед вчителів та учнів. У жовтні 2004 році Галині Яківні присвоєно звання “Почесний громадянин Броварського району”, вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

Померла 2022 році.

• ДЗІНДЗІРУК СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ – народився 1 березня 1976 року в Автономній республіці Крим в сім’ї робітників. До 1983 року проживав у м. Біла Церква Київської області. З 1983 року проживає в с. Калинівка Броварського району.
З 1985 року розпочав спортивну діяльність у секції боксу при Калинівській середній школі. Першим тренером майбутнього чемпіона був заслужений тренер України Коварський Л.С. У 1989 році Сергій вступив до Броварського училища олімпійського резерву під керівництвом заслуженого тренера України Поліщука Олександра Івановича.
З 1995 до 1998 року навчався в Переяслав-Хмельницькому педагогічному інституті на факультеті фізичного виховання. 1999 – 2002 роки боксував у професійному клубі Великобританії.
З 2002 року – боксер професіонального клубу Німеччини.
Віце-чемпіон світу в любителях, двократний чемпіон Європи в любителях, учасник Олімпіади 1996 року в Атланті, діючий чемпіон світу за версією WBO в першій середній ваговій категорії ( до 69,9 кг.)
На професійному рингу Сергій провів 33 поєдинки, виграв усі.
21 раз перемагав нокаутом. Провів 2 захисти титулу чемпіона.
Боксує в стійці лівши.
Захищає кольори промоутерської компанії Клауса-Пітера Коля «Універсум Бокс промоушн». Заслужений майстер спорту України з боксу.

У грудні 2005 року Сергію Олександровичу рішенням Броварської районної ради присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

• ЧЕРНИШЕНКО ВОЛОДИМИР ІЛЛІЧ — Голова правління акціонерного товариства “Комбінат “Тепличний”.

Народився 8 травня 1937 року у місті Біла Церква Київської області. Трудову діяльність розпочав у 1953 році робітником бондарного цеху Білоцерківського консервного заводу. Одночасно закінчував 10 класів вечірньої школи № 1 Білої Церкви. У 1954-1959 роках навчався у Білоцерківському сільськогосподарському інституті.
У 1959-1968 роках працював у радгоспі “Червона Зірка” Баришівського району Київської області. За шість років напруженої роботи він зумів вивести господарство в розряд найкращих у районі.
У 1968 році він став директор відстаючого радгоспу “Красилівський” та Богданівської птахофабрики.
У1974 році наказом міністра плодоовочевого господарства УРСР призначили на посаду заступника директора, а у 1975 році – директора Дарницького тресту овоче-молочних радгоспів Київської області.
У 1981 році обійняв посаду начальника відділу якості і санітарної служби Міністерства плодоовочевого господарства УРСР.
З 1981 року і нинішній час директор радгоспу-комбінату “Тепличний” (з 1997 року – Відкрите акціонерне товариство “Комбінат “Тепличний”) Броварського району Київської області.
Нині Відкрите акціонерне товариство “Комбінат “Тепличний” – один з основних постачальників екологічно чистих овочів захищеного грунту для населення.
Заслужений працівник сільського господарства (1999). Академік Академії технологічних наук України, професор.
Нагороджений орденами Трудового Червоного Прапора (1972), “Знак Пошани” (1991), медалями “За трудову доблесть” (1967, 1970), “В ознаменування 1500-річчя Києва” (1984), золотою медаллю Міжнародної кадрової академії “За ефективне управління” (2003), орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня, трудовими відзнаками “Знак Пошани” (2003, 2005), почесною нагородою “Золотий Ягуар” за бездоганну репутацію в бізнесі та високу якість продукції і послуг.
Указом Президента України № 955/2009 від 23 листопада 2009 року за визначні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку сільського господарства, впровадження прогресивних технологій та передових форм господарювання, багаторічну самовіддану працю голові правління акціонерного товариства “Комбінат “Тепличний” Броварського району Київської області Володимиру Іллічу Чернишенко присвоєно звання Герой України з врученням ордена Держави.
У грудні 2009 року рішенням Броварської районної ради Володимиру Іллічу присвоєно звання “Почесний громадянин Броварського району”, вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

• БОЧКАРЬОВ АНАТОЛІЙ БОРИСОВИЧ — Народився 13.08.1956 року в смт Велика Димерка Броварського району Київської області. Закінчив Уманський сільськогосподарський інститут ім.О.М.Горького, 1986 рік.

Загальний стаж роботи: 37 р. , стаж державної служби – 28 р.

Трудова діяльність:
Бочкарьов А.Б. свою трудову діяльність розпочав у 1973 році слюсарем-складальником Київського радіозаводу.
Після служби в армії працював водієм, помічником бригадира, керуючим відділком радгоспу “Великодимерський” Броварського району.
У червні 1982 року обраний заступником голови Великодимерської сільської ради.
З грудня 1985 року по жовтень 2000 року – голова Великодимерської сільської ради, З жовтня 2000 року по даний час селищний голова смт. Велика Димерка.
За 26 років перебування на посаді сільського, а потім селищного голови, Бочкарьов Анатолій Борисович зарекомендував себе як відповідальний та професійний керівник – головна посадова особа територіальної громади.
Ділові якості Бочкарьова А.Б. сприяють тісній співпраці і взаєморозумінню депутатського корпусу селищної ради з органами виконавчої влади, що дозволяє у злагоді вирішувати питання життєдіяльності населеного пункту.
За його безпосередньою участю на території селища розміщені і працюють компанія безалкогольних напоїв “Кока-Кола”, ВАТ “Мономах”, “Рабен-Естейт”, товариство “Промисловий парк”, “Земельний союз” та інші. Сприятливий інвестиційний клімат селища дає можливість селищній раді бути самодостатньою на протязі останніх 10-ти років.
Бочкарьов А.Б створює сприятливі умови для розвитку підприємництва. За його ініціативи створена спілка підприємців “Димерчани”.
Відбулося реформування селищної мережі торгівлі, освітніх закладів: створено навчально-виховний комплекс, який є одним із кращих в районі, побудовано спортивний майданчик з сучасним штучним покриттям, бювет, відновлено мережу вуличного освітлення.
Державні нагороди України та відзнаки:
Відзнаки Броварської районної та Київської обласної державних адміністрацій,
Нагороджений орденом „За заслуги ІІІ ступеня”,
Почесна грамота Міністерства Регіонального розвитку та будівництва України.
Нагороджений „Орденом Української Православної Церкви Преподобного Нестора Літописця ІІ ступеня”, орденом Князя Володимира.
Повний кавалер відзнаки Броварської районної ради „Знак пошани” І, ІІ, ІІІ ступенів.
Відзнака „Генерал-командора МКО з врученнням ордена Вітчизни та іменного Георгієвського кортика”.
Диплом лауреата Громадської акції „Ділова Київщина” та Почесну нагороду „Золотий Ягуар”.
Рішенням 11 сесії Броварської районної ради від 20 вересня 2011 року за №194, Анатолію Борисовичу присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

• ВАЙСФЕЛЬД ЛЕОНІД АРОНОВИЧ — Народився 28 травня 1947 року в м. Бар Вінницької області.

Освіта- вища, Ульяновське вище військове командне училище зв’язку, 1966 рік.

Загальний стаж роботи: 46 років
У 1982 році Леонід Аронович направлений у військове містечко Семиполки на посаду заступника командира військової частини, де прослужив майже 30 років. Звільнений з лав Збройних Сил України у 1993 році Військове звання – полковник.
У 1993 році обраний депутатом Броварської районної ради та заступником голови ради. Продовжив трудову діяльність на посаді першого заступника голови Броварської районної держадміністрації.
З 1999 по 2005 рік – очолював Броварську районну державну адміністрацію. За період роботи керівником району вдалося вивести його за комплексними показниками в число кращих районів області і України. На той час у Броварському регіоні працювали інвестори з 23 країн світу.
З червня 2005 року приступив до створення Інституту інвестиційної стратегії регіонального розвитку на посаді Генерального директора, де і працює до теперішнього часу.
Почесний професор Міжнародного Віденського університету. Член Міжнародного клубу лідерів. Генерал-командор Міжнародного корпусу офіцерів.
Вайсфельд Л. А. обирався депутатом двох скликань Броварської районної ради, депутатом трьох скликань Київської обласної ради. І нині він представляє інтереси громади Броварщини в Київській обласній раді.
Державні нагороди України та відзнаки: нагороджений орденом «За заслуги 3 ступеня», 12 медалями СРСР, орден Преподобного Нестора-літописця ІІ ступеня» за заслуги перед православною церквою, двічі лауреат міжнародних премій за заслуги в галузі розвитку економіки, культури, дружби між народами, Почесна відзнака МНС України за особистий внесок у вирішення завдань попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій, соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (2004 р.). Відмінник освіти України. Рішенням 11 сесії Броварської районної ради від 20 вересня 2011 року за №194, Леоніду Ароновичу присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

• СЛОБОДЯНЮК ЛЕОНІД ВОЛОДИМИРОВИЧ — Народився 09 серпня 1944 року в с.Майдан Віньковецький, Віньковецького району Хмельницької області.

Освіта – вища, Івано-Франківський інститут нафти і газу, 1967 рік.

Леонід Володимирович 35 років пропрацював у Броварському районі.
Починав у 1976 році секретарем парткому радгоспу „Великодимерський” .З 1984 по 1992 рік працював головою райкому профспілки працівників сільського господарства і продовольства Броварського району,
У 1992 році призначений представником Президента України в Броварському районі.
У 1994 році обраний головою Броварської районної ради та перебував на посаді по 2006 рік .
З 2006 року по 2011 працював директором комунального закладу «Школа муніципального управління та розвитку» Броварської районної ради.
Під його керівництвом розпочалась велика, кропітка робота по створенню в районі сприятливого інвестиційного клімату. За його безпосередньою участю в районі розміщена і працює компанія безалкогольних напоїв „Кока-Кола Беверіджиз Україна ЛТД”.
За ініціативи Слободянюка Л.В. в районі створено і працює нині комунальний заклад «Школа муніципального управління та розвитку» Броварської районної ради де проходять навчання депутати місцевих рад, керівники органів місцевого самоврядування.
Під керівництвом Леоніда Володимировича вперше в Україні видано збірник символіки району, селищних і сільських територіальних громад.
Нагроджений : Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня,
Грамотою Верховної Ради України,
Почесною грамотою Київської обласної ради,
Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації,
Почесна відзнака Броварської районної ради «Знак Пошани» І, ІІ, ІІІ ступенів.
Ювілейною медаллю «20 років Незалежності України». Рішенням 11 сесії Броварської районної ради від 20 вересня 2011 року за №194, Леоніду Володимировичу присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

• ТОМІН ЄВГЕН ФРОЛОВИЧ — Народився 2 березня 1950 року в м. Нуринськ, Карагандинської області,Казахстан.

Освіта – вища, Українська сільського господарська академія, 1977 рік.

Свій трудовий шлях розпочав у 1970 році в радгоспі «Авангард» Броварського району (с.Опанасів) на посаді ветеринарного фельдшера.
У 1972 році вступив до Української сільгоспакадемії, яку закінчив у 1977 році та був направлений на роботу старшим зоотехніком радгоспу «Авангард», в 1978 призначений начальником тваринницького комплексу радгоспу «Авангард».
У 1980-1984 працював директором радгоспу «Пухівський» Броварського району.
1984–1985 рр. – генеральний директор Великодимерського виробничого об»єднання плодоовочевих господарств а з 1985 року – директор радгоспу «Великодимерський».
У лютому 1988 року Томін Є.Ф обраний головою виконкому Броварської районної Ради народних депутатів
У квітні 1992 р. призначений керівником секретаріату Київської обласної державної адміністрації
У липні 1994 року – обраний заступником голови Київської обласної Ради народних депутатів, в жовтні 1995 року призначений заступником, а у 1999 році – першим заступником голови Київської обласної державної адміністрації.
2000-2003 роки працював Головою Полтавської обласної державної адміністрації.
З 2003 по 2007 р. – голова правління НАК «Украгролізінг».
2007- 2009 рр. проректор Національного Університету ім.Т.Г.Шевченка.
З 2009 року і поданий час працює старшим викладачем Національного Університету біоресурсів та природокористування.
І досі його знають як чуйну, чесну людину, готову завжди надати допомогу. За роки його роботи проведено значну роботу по розбудові району. За період його керівництва у 1991 році район було газифіковано на 80%. Того ж часу були відновлені найважливіші господарства району, став до роботи Калитянський свинокомплекс, прокладено дорогу від Київської птахофабрики до с.Зазим’я.

За трудові досягнення присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства України» та нагороджено трудовою відзнакою Міністерства аграрної політики України «Знак пошани». Рішенням 11 сесії Броварської районної ради від 20 вересня 2011 року за №194, Євгену Фроловичу присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

• РУДАК ІГОР СТЕПАНОВИЧ — Народився 14 березня 1943 року в с. Очеретне, Кременецького району, Тернопільської області.

Трудова діяльність Рудака І.С. у Броварському районі розпочалась у 1975 році та пройшла у самовідданій праці задля соціально-економічного розвитку району. У 1984-1988 році обраний та працював головою виконавчого комітету Броварської районної ради народних депутатів. У 1988 році обраний першим секретарем Броварського міськкому КП України.
У 1991 році обрано заступником голови виконавчого комітету Броварської районної ради народних депутатів.
У 1992 році призначений на посаду заступника голови Броварської районної державної адміністрації з питань агропромислового комплексу.
З 1998 по 2010 рік очолював СВАТ «Агрокомбінат «Калита». За його керівництва відновлено роботу агрокомбінату та виведено на передові позиції в районі та Україні по виробничим показникам.
Обирався депутатом Броварської районної ради 4 скликань та депутатом Київської обласної ради 4 скликань.

Нагороджений медаллю «За трудовую доблесть», орденом «За заслуги» ІІІ ст., Почесна відзнака Броварської районної ради «Знак Пошани» І, ІІ, ІІІ ступеня, грамоти Броварської районної державної адміністрації, Грамоти Київської обласної державної адміністрації.

Рішенням 11 сесії Броварської районної ради від 20 вересня 2011 року за №194, Ігору Степановичу присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

• ПРОКОПЕНКО ВІТАЛІЙ АРТЕМОВИЧ — Народився 16 серпня 1948 р.

Освіта – вища, Київський медичний інститут у 1972 році.

Свою трудову діяльність розпочав у 1972 році завідувачем кабінету санітарної освіти Тернопільської районної санітарно-епідеміологічноі станції. З 1974 по 1983 роки працював головним державним санітарним лікарем Попільнянського району Житомирської області. З жовтня 1983 року працює головним державним санітарним лікарем Броварського району.

За високі досягнення у роботі Прокопенко В.А. неодноразово відзначався почесними грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради, Київської обласної державної адміністрації, ДЗ «Київська облСЕС МОЗ України», Міністерства охорони здоров’я України. Указом Президента від 1 березня 2004 року № 260 йому присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України». У 2002 – 2006 роках був обраний депутатом Броварської міської ради.

Рішенням 20 позачергової сесії Броварської районної ради від 18 вересня 2012 року за №360, Віталію Артемовичу присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

Прокопенко В.А. у січні 2018 року помер.

• ПЛАКСЯ СЕРГІЙ ЛУКІЧ — Народився 07 серпня 1947 року.

Освіта – вища, Білоцерківський СГІ, у 1974 році.

Трудову діяльність Плакся Сергій Лукич розпочав в 1967 році на посаді бригадира-парниковода в радгоспі «Червона Зірка». За роки своєї трудової діяльності пройшов нелегкий шлях, пропрацювавши в таких відомих радгоспах, як «Требухівський», «Красилівський», «Великодимерський», «Перемога», «Пухівський», «Гоголівський», займаючи посади бригадира, керуючого відділенням, головного агронома, директора та генерального директора. Такого високого рівня в своїй професійній діяльності досяг завдяки своїй працелюбності, дисциплінованості, професіоналізму, комунікабельності та особливо уважному ставленню до покладених на нього обов’язків. Створивши 140 нових робочих місць, з лютого 1991 року Плакся С.Л. очолює одне з передових господарств району – фермерське господарство «Журавушка».

За високі досягнення у праці та розвиток сільського господарства Плакся С.Л. неодноразово відзначався почесними грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради, Київської обласної державної адміністрації, Міністерства сільського господарства України 23.08.2005 року нагороджений медаллю «За працю та звитягу».
Повний кавалер відзнаки Броварської районної ради «Знак пошани» І, ІІ, ІІІ ступенів. З нагоди відзначення 80-річчя утворення Київської області Плакся Сергій Лукич нагороджений Подякою Кабінету Міністрів України.

Рішенням 20 позачергової сесії Броварської районної ради від 18 вересня 2012 року за №360, Сергію Лукичу присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

• КОЛЯДА ВОЛОДИМИР СТЕПАНОВИЧ — Народився 01 листопада 1949 року в селі Лісовичі Таращанського району Київської області.

Освіта – вища, Київський медичний інститут, 1976 рік.

Трудову діяльність розпочав у 1976 році в Броварській центральній районній лікарні лікарем-інтерном по хірургії. Після закінчення інтернатури в 1977 році зарахований на посаду хірурга-ординатора хірургічного відділення центральної районної лікарні, на якій працював до 1997 року. В 1997 році призначений на посаду завідуючого хірургічним відділенням і головним хірургом Броварського району, яку займає по теперішній час. Успішно поєднує практичну лікарську і громадську діяльність. Атестований на вищу кваліфікаційну категорію по хірургії.

За високі досягнення у роботі неодноразово нагороджувався Державними нагородами України та відзнаками:Почесне звання «Заслужений лікар»,Почесна грамота Міністерства охорони здоров’я, Почесна відзнака Броварської районної ради «Знак Пошани» І, ІІ, ІІІ ступеня.

Рішенням 20 позачергової сесії Броварської районної ради від 18 вересня 2012 року за №360, Володимиру Степановичу присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

• КОСЕНКО АНАТОЛІЙ ТИХОНОВИЧ — Народився 10 січня 1950 року в с. Велика Димерка, Броварського району Київської області.

Освіта – вища, Українська сільськогосподарська академія, 1986 рік.

Трудову діяльність розпочав у 1965 році учнем столяра, а потім столяром Броварської меблевої фабрики. З 1969 року по 1971 рік проходив службу у лавах Радянської армії на Балтійському флоті. У 1973 році закінчив Майнівський радгосп-технікум та отримав кваліфікацію агронома. В квітні 1974 року прийнятий на роботу в радгосп «Великодимерський» на посаду бригадира овочевої бригади.
З 1975 по 1981 рік працював на посаді керуючого відділком ім. Кірова радгоспу «Великодимерський».
У березні 1981 року обраний головою виконавчого комітету Великодимерської сільської ради Народних депутатів. У цьому ж році вступив до Української сільськогосподарської академії та у 1986 році її закінчив, отримавши кваліфікацію вченого агронома.
З 1985 по 1995 рік працював директором радгоспу «Гоголівський» Броварського району,
У 1995 році призначений першим заступником голови Броварської районної державної адміністрації. У квітні 2005 року звільнений з посади першого заступника голови Броварської райдержадміністрації у зв’язку з закінченням повноважень голови РДА.
З 2005 року працює на посаді генерального директора ТОВ «Ізотерм» в с. Гоголів Броварського району. Обирався депутатом Київської обласної ради, Броварської районної ради, Гоголівської сільської ради В загальному депутатський стаж складає 36 років.

За високі досягнення у роботі неодноразово нагороджувався Державними нагородами України та відзнаками: Почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства», Почесна грамота Київської обласної ради, Почесна грамота Київської обласної державної адміністрації, Почесна відзнака Броварської районної ради «Знак Пошани» І, ІІ, ІІІ ступеня, Орден УПЦ Святого Князя Володимира І ступеня, Преподобного Нестора літописця ІІ ступеня.

Рішенням 20 позачергової сесії Броварської районної ради від 18 вересня 2012 року за №360, Анатолію Тихоновичу присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

• ФЕДІРКО НІНА ІВАНІВНА — Народилась 3 травня 1937 року в с. Велика Димерка, Броварського району Київської області.

Освіта – вища, Київський педагогічний інститут ім. Горького.

Трудову діяльність розпочала у 1957 році вчителем молодших класів та вечірньої школи в смт Велика Димерка та керівником народної самодіяльності та художньої вишивки. Майстриня внесла вагомий вклад в розвиток образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва Броварського району. Використовує в в роботі 180 різних технік вишивки. Заслужена майстриня народної творчості України.

За високі досягнення у роботі майстриня має звання відмінника народної освіти; старшого вчителя та вчителя-методиста, методист-кореспондент інституту удосконалення вчителів ім. Грінченка м. Києва, нагороджена Орденом Почаївської Ікони Богородиці; медаллю «20 років Незалежності України»; медаллю «Патріот Київщини»; медаллю «Патріот України»; медаллю «За трудову доблесть»; неодноразово відзначалася грамотами Міністерства та обласного відділу народної освіти, має Почесну відзнаку Броварської районної ради Знаком Пошани III ступеня та Знак Пошани II ступеня, нагороджена Почесними грамотами голови Броварської районної державної адміністрації.

Рішенням 28 чергової сесії Броварської районної ради від 12 вересня 2013 року за №537, Ніні Іванівні присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

• ПРОКОПЕНКО ОЛЕКСАНДРА СТЕФАНІВНА — Народилась 10 травня 1937 року в с. Андріївка, Балаклійського району Харківської області.

Освіта – вища, Львівське училище декоративно-ужиткового мистецтва ім.Труша 1959 рік, Московський технологічний інститут місцевої промисловості 1967 рік.

Трудову діяльність розпочала у 1967 році художником на фабриці художніх виробів в с. Літки.
З 1994 по 2004 рік очолює гурток художнього ткацтва від Броварського центру дитячої та юнацької творчості у Літківській загальноосвітній школі.

За високі досягнення у праці майстриня отримала звання заслужений майстер народної творчості України, відзначена диплом III ступеня ВДНГ УРСР, лауреат всесоюзного конкурсу газети «Известия» на кращі нові товари масового виробництва, диплом національного фонду соцзахисту матерів та дітей «Україна-дітям», почесною грамотою українського державного центру позашкільної освіти «За підготовку чотирьох дипломантів», диплом національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреат премії ім.Данила Щербаківського, стипендіат Київської обласної державної адміністрації, подякою Балаклійської райдержадміністрації за виставку «На узорах українських килимів – доля нашого народу», лауреат Київської обласної премії в галузі народного мистецтва ім. Петра Верни. Майстриня брала участь в 47 загальних виставках. Її роботи бачили в: Чехословаччині, Монголії, Югославії, Азербайджані, Росії.

Рішенням 28 чергової сесії Броварської районної ради від 12 вересня 2013 року за №537, Олександрі Стефанівні присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

• ШУЛЬГА ВАЛЕНТИНА ЄВГЕНІЇВНА — Народилась 20 травня 1955 року в с. Гдєнь, Брагінського району Гомельської області Білорусь.

Освіта – вища, Гомельський державний університет 1981 рік.

Трудову діяльність розпочала у 1973 році на посаді швачки в Гомельському виробничому об’єднанні «Комінтерн». Пізніше працювала вихователем Чорнобильської школи-інтернату, директором Чорнобильського будинку піонерів, консультантом кабінету політосвіти Чорнобильського райкому Компартії України, директором Будинку піонерів Броварського району, інспектором шкіл Броварського районного відділу освіти. З 1989 року трудове життя Валентини Євгеніївни пов’язане з роботою в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування. Вона працювала на посадах керівника апарату Броварської районної ради, заступника голови Броварської районної державної адміністрації. З листопада 2010 року по цей час – заступник голови Броварської районної ради.

За високі досягнення у роботі відзначена Почесною Грамотою Міністерства освіти України, нагороджена Почесною відзнакою «Великого князя Володимира» золотим хрестом з бантом Української православної церкви Київського патріархату, Почесною грамотою та «Знак Пошани» Фонду державного майна України, неодноразово відзначена Почесними грамотами Київської обласної державної адміністрації, Почесною грамотою та Подякою Київської обласної ради, відзнакою голови Броварської районної державної адміністрації медаллю «За доблесну працю» та Почесною Грамотою Броварської районної державної адміністрації, нагороджена Почесною відзнакою «Знак Пошани» ІІ, І ступеня та Подякою Броварської районної ради.

Рішенням 28 чергової сесії Броварської районної ради від 12 вересня 2013 року за №537, Валентині Євгеніївні присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

• РУДЕНКО ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА — Народилась 14 лютого 1953 року в с. Мигія, Первомайского району Миколаївської області.

Освіта – вища, Українська сільськогосподарська академія 1985 рік.
Трудову діяльність розпочала у 1973 році на посаді бригадира по кормовиробництву радгоспу ім. Щорса с. Княжичі Броварського району Київської області. З 1984-1999 – голова профспілкового комітету радгоспу ім. Щорса.

1999-2001 – голова правління КСП ім.Щорса с. Княжичі Броварського району Київської області.
2001-2002 – голова правління СВК ім.Щорса с. Княжичі Броварського району Київської області.
2002-2003 – директор СТОВ ім.Щорса с. Княжичі Броварського району Київської області.
З 2003 року – директор СТОВ “Княжицьке” с. Княжичі Броварського району Київської області.

За високі досягнення у праці та розвиток сільського господарства отримала звання «Заслужений працівник сільського господарства», нагороджена міжнародним Орденом Королеви Анни «Честь Вітчизни на срібній зірці», неодноразово відзначена Почесними грамотами та дипломами Міністерства аграрної політики України, дипломами «Патріот України» та «Патріот Київщини», повний кавалер Почесної відзнаки Броварської районної ради «Знак пошани» І, ІІ, ІІІ ступенів. Обиралася депутатом Броварської районної ради сімох скликань.

Рішенням 28 чергової сесії Броварської районної ради від 12 вересня 2013 року за №537, Тетяні Миколаївні присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

• КАРНАТОВ АНАТОЛІЙ ГРИГОРОВИЧ – Народився 16 жовтня 1936 року в м. Бровари Київської області.

Трудову діяльність розпочав у 1952 році учнем водія Броварської райспоживспілки, а потім водієм Броварського районного фінансового відділу. З 1954 року по 1955 роки працював водієм РК СМУ та Бобрицького МТС. В 1955 році був призначений водієм Броварського райвиконкому. З 1992-1997 роки працював водієм, завідуючим гаражем Броварської райдержадміністрації. З 1997 року – водій виконавчого апарату Броварської районної ради. 62 роки працює водієм у Броварському районі.

Нагороджений медаллю «Ветеран труда СССР» та присвоєно звання «Ветеран праці України». За роки праці неодноразово відзначався почесними грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради, повний кавалер відзнаки Броварської районної ради «Знак пошани» І, ІІ, ІІІ ступеня.

Рішенням 38 чергової сесії Броварської районної ради від 21 серпня 2014 року за №671, Анатолію Григоровичу присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

19 жовтня 2015 року Карнатов А.Г. помер.

• БАГНЮК ВАЛЕНТИН ВІТАЛІЙОВИЧ — Народився 30 вересня 1962 року в смт Велика Димерка Броварського району Київської області.

Освіта – вища, закінчив Київський медичний інститут ім.О.О.Богомольця у 1986 році.
Трудовий шлях в Броварському районі розпочав лікарем-хірургом, а з 2009 року призначений на посаду головного лікаря Броварської центральної районної лікарні. Завдяки його високим професійним якостям, лікаря займає призові рейтингові місця за річними підсумками роботи серед центральних районних лікарень області. За 2009 р. – 1 місце, 2010 р. – 2 місце, в 2011 р. – 1 місце, в 2013 році – 1 місце.

Атестований на вищу категорію по організації і управлінню охорони здоров’я та вищу категорію по хірургію. За високі досягнення у праці йому присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України». Указом Президента нагороджений медаллю “Захисник Вітчизни” та медаллю “60 лет Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг”. Неодноразово нагороджувався почесними відзнаками Київської обласної державної адміністрації, Броварської районної державної адміністрації та Броварської міської ради. Повний кавалер відзнак Броварської районної ради “Знак пошани” І, ІІ, ІІІ ступеня.

Рішенням 38 чергової сесії Броварської районної ради від 21 серпня 2014 року за №671, Валентину Віталійовичу присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

• КОЗЮК ПЕТРО АНАНІЙОВИЧ — Народився 5 лютого 1954 року в селі В.Решнівка Шепетівського району Хмельницької області.

Освіта – вища, закінчив Білоцерківський сільськогосподарський інститут ім.П.Л.Погребенка в 1985 році.

Трудову діяльність розпочав у 1974 році ветеринарним фельдшером в селі Іванівка, Славутського району Хмельницької області, після закінчення Кам’янець-Подільського радгосп-технікуму. Після служби в Лавах Радянської Армії, з 1976 по 1979 року працював ветеринарним лікарем в радгоспі “Бобрицький”, а з 1979 по 2010 рік – лікарем ветеринарної медицини в селі Семиполки. Козюк П.А. збагатив ветеринарну практику у вивченні та описі маловідомої хвороби “Гангренозний ерготизм свиней”, де описав причини виникнення хвороби, клінічні ознаки, лікування та профілактику хвороби на шпальтах журналу “Ветеринарна медицина України” у лютому місяці 2007 році.

Більше 20-ти років з 1985 по 2006 був членом Семиполківського виконкому, двічі обирався депутатом сільської ради та чотири рази – депутатом Броварської районної ради. За високі досягнення у праці неодноразово відзначався почесними грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради, повний кавалер відзнаки Броварської районної ради «Знак пошани» І, ІІ, ІІІ ступеня.

Рішенням 38 чергової сесії Броварської районної ради від 21 серпня 2014 року за №671, Петру Ананійовичу присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

• ОНОПРІЄНКО ОЛЕКСІЙ ПАВЛОВИЧ — Народився 13 травня 1954 року в селі Яблунівка Прилуцького району Чернігівської області.
Має дві вищих освіти: закінчив Запорізький державний медичний інститут в 1977 році та Київський державний інститут удосконалення лікарів (нині – Національна медична академія післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика у 1984 році.

Розпочав свою трудову діяльність у 1978 році лікарем-неврологом у Козелецькій центральній районній лікарні. У цьому ж році йому присвоєно вищу кваліфікаційну категорію. З грудня 1986 року і до теперішнього часу – завідуючий ангеоневрологічним відділенням Броварської центральної районної лікарні. У 1990 році успішно захистив дисертацію на тему: “Клініко-діагностичні показники біоелектричної активності спинного мозку” та здобув звання кандидата медичних наук. Олексій Павлович зробив надзвичайно великий внесок у розвиток медичної науки. Написав близько 75 наукових праць, автор книг: “Нетрадиційне лікування та профілактика нервових хвороб”, “Інсульт: практика, стратегія ведення, профілактика, реабілітація та прогнози”, “Експертиза непрацездатності в неврології, методологія формування діагнозу, профілактика інвалідності і принципи реабілітації”.

За високі досягнення у праці йому присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України», нагороджений відзнаками Броварської районної ради «Знак пошани» І, ІІ ступеня, медаллю “Захисник Вітчизни”.

Рішенням 38 чергової сесії Броварської районної ради від 21 серпня 2014 року за №671, Олексію Павловичу присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.
• ПОСТОЛ ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ — Народився 16.01.1984 року в смт Велика Димерка Броварського району.

Освіта середня спеціальна, закінчив Броварський спортивний коледж. Професійний боксер Віктор Постол вніс вагомий вклад в розвиток професійного боксу не тільки Броварського району, але й України загалом, ставши третім чемпіоном світу з професійному боксі з України та завоював титул чемпіона світу за версією WBC в першій напівсередній вазі.

Розпочинаючи з 01.12.2007 року по 03.10.2015 року провів 28 боїв на професійному рівні в суперлегкій вазі, є інтернаціональним чемпіоном WBC.

Позиція в рейтингах:

1 – WBC Суперлегка вага (червень 2014);

9 – WBO Суперлегка вага (червень 2014);

2 – EBU суперлегка вага (травень 2014).

За сумлінне та бездоганне служіння українському народу, вагомі досягнення у професійному спорті, особистий внесок у розвиток Броварщини, прославляння України на весь світ, рішенням 53 почергової сесії Броварської районної ради від 6 жовтня 2015 року за №860, Постолу Віктору присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

СЕМИНОГ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ — Народився 11.05.1965 року в смт Велика Димерка Броварського району.

Освіта – вища. Закінчив Львівське пожежно-технічне училище МВС СРСР у 1990 році, Київський державний технічний університет будівництва і архітектури у 1993 році, Національну академію внутріщніх справ України у1994 році.

Брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС з 26 по 27 квітня 1986 року. Виконував обов’язки по охороні протипожежної безпеки міста Чорнобиль.

З 2004 по 2011 року обирався депутатом Калинівської селищної ради Броварського району.

На даний час Семиног М.М. працює начальником Броварського районного управліня ГУ ДСНС України в Київській області. Розробив та вніс ряд пропозицій по створенню, збереженню та зміцненню сільської пожежної охорони, а також забезпеченням їх пожежною технікою та озброєнням. На даний момент у населених пунктах Броварщини у цілодобовом режимі функціонує 18 сільських пожежених команд. Досвід проведеної роботи поширюється по Україні. Завдяки чітком та вмілому керівництву Миколи Миколайовича, в найкоротші терміни було ліквідовано надзвичайні ситуації природного характеру пов’язані зі сніговими заметами, та підтопленням приватних присадибних ділянок та будинків міста та району в наслідок різкого татення снігу.

За досягнуті успіхи в службовій діяності неодноразово заохочувався керівництвом ГУ ДСНС України в Київській області, має відзнаки “Учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС”, “За сумлінну службу в МВС”, медаль “За сумлінну службу” ІІІ ступеня, почесну відзнаку МНС України, повний кавалер відзнаки Броварської районної ради «Знак пошани» І, ІІ, ІІІ ступеня.
Рішенням 17 позачергової сесії Броварської районної ради від 8 вересня 2016 року за №185, Миколі Миколайовичу присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

КАЛАШНИК ВАЛЕРІЙ ІВАНОВИЧ — Народився 28.02.1957 року в смт Згурівка Яготинського району. Проживає у смт Калинівка Броварського району.

Освіта – вища, у 1978 році закінчив Київський інститут народного господарства.

Калашник В.І. з 1983 року працює в ПАТ “Комбінат “Тепличний”, зокрема на посаді голови профкому первинної профспілкової організації ПАТ “Комбінат “Тепличний” з квітня 1987 року. На дану посаду обирався 7 разів. Обраний заступником голови райкому та обкому профспілки працівників АПК, член Президії обкому профспілки працівників АПК.

Приймає активну участь в громадсько-політичному житті Броварського району. На протязі 5-ти скликань незмінний депутат Броварської районної ради. На даний час депутат Броварської районної ради VІІ скликання. Приймає активну участь у розробці та виконанні районних програм.

Протягом з 2005 по 2008 рік був головою Наглядової ради Благодійного фонду “Відродження”, який сприяв фінансуванню у розвиток соціальної сфери в Броварському районі.

Займається благодійною діяльністю, приймає активну участь у заходах по сприянню Українській Армії, підтримці та наданню допомоги сім’ям, що опинилися у складних життєвих умовах. Постійно бере участь у заходах по підтримці та розвитку художньої самодіяльності та спорту на території Броварського району.

За високі досягнення у праці відзначався Почесною грамотою Київської обласної ради та Подякою Броварської районної ради, відзнакою та медаллю за доблесну працю Броварської районної державної адміністрації, нагрудним знаком Федерації профспілок України “Профспілкова відзнака”, медаллю “Гетьман Конашевич-Сагайдачний”, нагрудним знаком Федерації профспілок України “Профспілкова звитяга”, повний кавалер відзнаки Броварської районної ради «Знак пошани» І, ІІ, ІІІ ступеня.

Рішенням 48 чергової сесії Броварської районної ради від 18 вересня 2018 року за №610-48-VІІ, Калерію Івановичу присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

ТЕПЛЮК МИКОЛА МАРКОВИЧ — Народився 4 листопада 1957 року. Проживає у смт Велика Димерка Броварського району.

Освіта – вища. Закінчив Чернігівський педагогічний інститут ім. Т.Г.Шевченка у 1983 році, інститут післядипломної освіти керівників і спеціалісті агропромислового комплексу у 2002 році.

Тредову діяльність Микола Маркович, після служби у Збройних Силах України, розпочав у 1977 році на посаді інструктора по спорту в радгоспі “Великодимерський”. За роки своєї трудової діяльності працював учителем фізичного виховання у Великодимерській ЗОШ. Фізичному вихованню молоді Теплюк М.М. віддав 14 років своєї трудової діяльності. Але по справжньому знайшов себе у сільському господарстві. З 1993 по 1996 роки працював заступником директора радгоспу “Великодимерський”, а в період з 1998 по 2001 роки очолював КСП ім. Мічуріна.

З 2001 року і по сьогоднішній день Теплюк М.М. є директором ТОВ “Сад”. За час роботи на посаді директора товариства зарекомендував себе принциповим, висококваліфікованим, енергійним та знаючим керівником і господарем. Під час його керівництва ТОВ “Сад” досягло високих показників. Він є наставником молоді, має авторитет серед керівників організацій і установ району.

Микола Маркович активно співрпацює з Громадським комітетом по наданню допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, які несуть службу у зоні АТО та неодноразово надавав сільськогосподарську продукцію для учасників АТО.

За високі досягнення у праці та розвиток сільського господарства Теплюк М.М. неодноразово відзначався почесними грамотами Броварської районної державної адміністрації та подяками Броварської районної ради, Київської обласної державної адміністрації, Міністерства сільського господарства України.

Повний кавалер відзнаки Броварської районної ради «Знак пошани» І, ІІ, ІІІ ступеня.

Рішенням 48 чергової сесії Броварської районної ради від 18 вересня 2018 року за №610-48-VІІ, Миколі Марковичу присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

  • БОРСУК ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ — Народився 21 вересня 1961 року в с. Воронинці Полтавської області Оржицького району.

Освіта – вища. У 1985 році закінчив Українську сільськогосподарську академію. Вчений агроном.

Розпочав свою трудову діяльність у 1985 році на посаді старшого агронома-овочівника радгоспу “Русанівський”. З 1996 – заступник директор радгоспу. У 1998 році призначений тимчасово виконуючим обов’язки голови КСП “Русанівське”, а з 2000 року – директор Агропромислового товариста з обмеженою відповідальністю “Русанівське”. У 2002 році очолив колектив працівників ПП “Русанівське”.

Керівництво діяльністю підприємства здійснює уміло та ефективно, постійно домагаючись високих фінансово-економічних результатів. Багато уваги приділяє вдосконаленню методів управління підприємством, його передовому, технічному оснащенню.

Олександр Миколайович зумів використати високий потенціал сільськогосподарської галузі та вжити належних організаційно-виробничих заходів для успішної роботи підприємства, що в свою чергу призвело до нарощування обсягів виробництва.

Не залишається поза увагою Олександра Миколайовича і соціальний сектор села та району. Його турботу відчувають ветерани, інваліди, багатодітні та малозабезпечені сім’ї. Завдяки сільськогосподарському ПП “Русанівське” вчасно проводиться ремонт доріг села Русанів, поточний ремонт навчального закладу, дитячого садка, медичної амбулаторії.

Нагороджувався Подякою Броварської районної ради, Подякою голови Броварської райдержадміністрації, Подякою голови Київської облдержадміністрації, Подякою міністра Аграрної політики України, Почесними грамотами Київської облдержадміністрації, Почесною грамотою Київської міськдержадміністрації, Дипломом лауреата ІІ громадської акції “Ділова Київщина” Київської облдержадміністрації, Знаками пошани І, ІІ та ІІІ ступенів Броварської районної ради, Орденом Української Православної Церкви Почаївської ікони Пресвятої Богородиці, Орденом Української Православної Церкви Святителя Миколая Чудотворця, Медаллю “За доблесну працю” Броварської райдержадміністрації.

Рішенням 62 чергової сесії Броварської районної ради від 24 вересня 2019 року за №829-62-VІІ, Олександру Миколайовичу присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

  • ЯІЦЬКА ЛАРИСА ПЕТРІВНА — Народилася 26 вересня 1964 року у місті Бровари Київської області. Освіта – вища.

Лариса Петрівна трудовий шлях в Броварському районі розпочала у 1994 році в системі соціального захисту району на посаді бухгалтера відділення соціальної допомоги вдома. З квітня 1995 року очолила новостворений відділ субсидій, а після приєднання його до управління соціального захисту, з липня 2000 року по теперішній час очолює управління соціального захисту населення Броварської районної державної адміністрації.

Завдяки Яіцькій Л.П. значно удосконалено роботу управління по посиленню соціального захисту населення, вирішенню невідкладних питань організаційно-правового та інформаційного забезпечення матеріального, соціально-побутового, культурного обслуговування малозабезпечених жителів Броварського району та посилення соціальних гарантій ветеранів війни, праці, осіб з інвалідністю, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей війни та інших пільгових категорій населення.

Під керівництвом Яіцької Л.П. неодноразово, за підсумками року, управління соціального захисту населення Броварської районної державної адміністрації було одним з кращих в Київській області, в 2011 році зайняло І місце.

Лариса Петрівна ініціативний і принциповий керівник. Має значний обсяг теоретичних знань та великий досвід роботи з високим рівнем знань в усіх галузях права. Вона уміло використовую свої знання в практичній роботі, постійно працює над собою, забезпечує якісний розгляд доручених завдань.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток та становлення соціального захисту населення Яіцька Л.П. відзначалась почесними грамотами Міністерства праці та соціального захисту населення, Київської обласної ради, Броварської районної державної адміністрації та Броварської районної ради, повний кавалер відзнаки Броварської районної ради «Знак пошани» І, ІІ, ІІІ ступеня.

Рішенням 62 чергової сесії Броварської районної ради від 24 вересня 2019 року за №829-62-VІІ, Ларисі Петрівні присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

  • КОНСТАНТІНОС СПАНУДІС — Народився 02 вересня 1959 року у місті Афіни, Греція.

Освіта – вища.  Здобув освіту з менеджменту та ділового адміністрування у Салонікській Бізнес Школі (Греція), ступінь МВА з маркетингу в Бредфордському Університеті з менеджменту (Великобританія) та закінчив магістерську програму з менеджменту у Кентбурському Університеті (Великобританія).

Майже 30 років тому приєднався до компанії Coca-Cola Hellenic у якості фахівця з маркетингу і продовжував свій розвиток на різних позиціях у цій сфері.

Останні 15 років працював генеральним директором компанії у різних країнах групи Coca-Cola Hellenic.

З 1 березня 2012 року призначений на посаду генерального директора ІП “Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед”.

За часи керування пана Спанудіса компанія тричі була нагороджена “Бурштиновою зіркою”, найпрестижнішою нагородою серед українських виробників пивобезалкогольної галузі за найвищий в Україні приріст обсягів виробництва безалкогольних напоїв та найбільше зростання частки ринку, отримала глобальну нагороду “Global Gustomer and Cоmmercial Leadership Award” серед 47 країн учасниць системи Кока-Кола за найкращі комерційні та клієнтоорієнтовані результати, Константінос Спанудіс увійшов до рейтингу топ-20 кращих іноземних менеджерів України за версією журналу “Бізнес”, а компанія ІП “Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед” визана найкращим роботодавцем престижними національними рейтингами роботодавців.

Константінос Спанудіс разом зі своєю компанією приймає активну участь у житті селища Велика Димерка та Броварського району. Неодноразово надавали допомогу в проведенні культурних і спортивних заходів селища та району. Проводили благодійні акції, допомагали в озелененні селища.

Рішенням 62 чергової сесії Броварської районної ради від 24 вересня 2019 року за №829-62-VІІ, Константіносу Спанудісу присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

  • ДУМЕНКО СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧ — Народився 3 лютого 1979 року в селі Волке Іванівського району Одеської області.

Освіта вища.

У 1999 році закінчив Київську духовну семінарію, а в 2003 році – Київську духовну академію.

У 2006 – 2007 роках навчався на філософському факультеті в Афінському національному університеті (Греція).

Митрополит Київський і всієї України, очільник Київської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) Епіфаній, у миру ДУМЕНКО СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧ, є предстоятелем Православної Церкви України, яка отримала Томос 5-6 січня 2019 р. від Вселенського Патріарха Варфоломія І, і яка є найчисленнішою християнською церквою в Україні за кількістю вірян.

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній є також очільником Київської єпархії Православної Церкви України, яка включає в себе, у тому числі, частину Броварського району.

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній є моральним авторитетом для українців, є однією з осіб з якими асоціюється Україна як на державному, так і на міжнародному рівні. Він активно сприяє просуванню інтересів держави в християнському світі. До ПЦУ повертається велика кількість вірян, відбувається перехід релігійних громад, включаючи Броварський район, що є свідченням високого авторитету Церкви.

За результатами опитування проведеного соціологічною службою Центру Разумкова за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні в листопаді 2022р. на позитивну роль Церкви в українському суспільстві вказує 59%. що є найвищим показником з 2000р.

За опитуванням, проведеним агенцією Info Sapiens у січні 2023 р. предстоятелю Православної Церкви України Епифанію довіряє 55% українців. 41% опитування вважає себе прихожанами ПЦУ, у центральних областях України таких 47%.

Рішенням 27 чергової сесії Броварської районної ради від 15 червня 2023 року за №312-27-VІІІ, Сергію Петровичу присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.