Постійні комісії Броварської районної ради VІІІ скликання

Положення про постійні комісії Броварської районної ради Київської області VІІІ скликання


Персональний склад постійних комісій Броварської районної ради VІІІ скликання

 № п/п

Назва та склад постійної комісії

 1 Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку:

1. Дяченко Роман Миколайович
2. Герасименко Вячеслав Володимирович
3. Ярошевський Вячеслав Валерійович
4. Чиж Вячеслав Володимирович
5. Філіпова Тетяна Анатоліївна
6. Шевченко Оксана Леонідівна
7. Короленко Олександр Сергійович
 2 Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку:

1. Хаменушко Роман Володимирович
2. Оксюта Олег Васильович
3. Суховєєва Оксана Миколаївна
4. Сербин Олександр Володимирович
 3 Постійна комісія з питань земельних відносин, агропромислового розвитку:

1.Чайковська Людмила Володимирівна
2. Авраменко Анатолій Миколайович
3. Сіверська Олена Павлівна
4. Кузьменко Сергій Олександрович
 4 Постійна комісія з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту:

1.Куценко Олександр Миколайович
2. Кутовий Іван Іванович
3. Самойленко Катерина Михайлівна
4. Жадановська Ольга Борисівна
 5 Постійна комісія з питань комунальної власності:

1.Чебанов Сергій Леонідович
2. Спичак Людмила Валентинівна
3. Бойко Микола Миколайович
4. Сюравчик Олександр Григорович
5. Матісько Віра Григорівна
6. Комаровський Олексій Віталійович
 6 Постійна комісія з питань екології та охорони наколишнього середовища:

1.Русанов Владислав Олегович
2. Єрченко Сергій Іванович
3. Менчак Олександр Олександрович
4. Зорін Руслан Валентинович
5. Павлов Олександр Андрійович
6. Братко Світлана Миколаївна
 7 Постійна комісія з питань архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку:

1.Андрєєв Василь Олександрович
2. Драний Микола Іванович
3. Іщенко Олег Олександрович
4. Томін Владислав Євгенович
5. Грабовський Олег Анатолійович
8 Постійна комісія з питань промисловості, інформатизації, підтримки підприємництва, інвестицій та міжнародних зв’язків:

1.Теплюк Микола Маркович
2. Скорик Борис Миронович
3. Кравченко Анастасія Володимирівна
4. Очколяс Олександр Сергійович