Спільне засідання постійних комісій з питань промисловості, інформатизації, підтримки підприємництва, інвестицій та міжнародних зв’язків і з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту
12.03.2024 року у Броварській районній раді відбулося спільне засідання постійних комісій з питань промисловості, інформатизації, підтримки підприємництва, інвестицій та міжнародних зв’язків і з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту молоді. У ньому брали участь голова районної ради Сергій ГРИШКО, заступник голови ради Валентина ШУЛЬГА, перший заступник голови Броварської райдержадміністрації Олексій ДОРОШЕНКО. Із повістки денної розглянули всі питання, а саме:
- Звіт про виконання плану роботи районної ради за 2023 рік.
- Звіт про виконання Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку за 2023 рік.
- Про затвердження Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Броварського району на 2024 рік.
Щодо кожного питання депутати ухвалили висновки і рекомендації.
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7307-1024x683.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-12_11-46-58-218-1024x768.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-12_11-46-58-884-1-1024x768.jpg)