Щиро вітаємо з Днем народження ГЕРАСИМЕНКА Вячеслава Володимировича, депутата Броварської районної ради VІІІ скликання
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/gerasymenko.jpg)
11 березня святкує свій День народження депутат Броварської районної ради VІІІ скликання ГЕРАСИМЕНКО Вячеслав Володимирович.
Броварська районна рада щиро вітає Вячеслава Володимировича з Днем народження та зичить міцного здоров’я, благополуччя, доброго настрою та невичерпного запасу сил.
Нехай у Вашому житті, Вячеславе Володимировичу, завжди сяє сонце радості та щастя, нехай поруч будуть підтримка рідних та повага друзів, нехай ніколи не покине впевненість та бадьорість.