Спільне засідання постійних комісій з питань комунальної власності та з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, засідання президії та 30 позачергової сесії Броварської районної ради
24.10.2023 року у Броварській районній раді відбулися засідання постійних комісій з питань комунальної власності та з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, засідання президії і 30 позачергової сесії.
На порядок денний було винесено питання: “Про надання згоди на безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Броварського району у державну власність іншого окремого індивідуально визначеного майна (основних засобів, інших необоротних матеріальних активів та товарно-матеріальних цінностей)”. Сесія підтримала проект рішення з вищезазначеного питання, депутати ухвалили відповідне рішення.
У засіданнях взяли участь голова Броварської районної державної адміністрації Володимир МАЙБОЖЕНКО, заступники голови Броварської районної державної адміністрації Олексій ДОРОШЕНКО та Ольга ЮРЧЕНКО, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Броварської районної державної адміністрації – головний бухгалтер Ольга ПУЖЕВИЧ.
Провела засідання президії та 30 позачергової сесії заступник голови ради Валентина ШУЛЬГА.
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_6894-1024x683.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_6898-1024x683.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_6917-1024x683.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_6936-1024x683.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_6962-1024x683.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_6967-1024x683.jpg)