Засідання постійної комісії з питань комунальної власності
31 січня 2023 року у Броварській районній раді відбулося засідання з питань комунальної власності. На порядок денний було винесено одне питання: “Про внесення змін до рішення Броварської районної ради від 15 грудня 2022 року № 281-24-VIII «Про внесення змін до рішення Броварської районної ради від 13 вересня 2022 року № 251-22-VIII «Про передачу транспортних засобів, що перебувають на балансі Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Броварського району, Збройним Силам України» та додатку до нього»”. За результатами розгляду питання депутати ухвалили висновки та рекомендації. У роботі засідання взяла участь заступник голови ради Валентина Шульга.
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_5925-1024x683.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_5927-kopiya-1024x683.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_5932-1024x683.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_5935-1024x683.jpg)