Засідання постійних комісій, президії та сесій Броварської районної ради
27.10.2022 року у Броварській районній раді відбулися засідання постійних комісій з питань екології та охорони навколишнього середовища, з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, засідання президії та 23 позачергової сесії районної ради.
Засідання були присвячені питанням:
1.Про внесення змін до рішення сесії районної ради VIII скликання від 21 грудня 2021 року № 172-16-VIII «Про районний бюджет Броварського району Київської області на 2022 рік» та додатків до нього.
2.Про надання погодження ТОВ «ЕКО ДЕСНА» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску Західнопогребнянської ділянки, що знаходиться на території Зазимської територіальної громади Броварського району Київської області.
За результатами розгляду профільними постійними комісіями були ухвалені відповідні висновки і рекомендації, а сесією районної ради – рішення.
Засідання сесії провів голова ради Сергій ГРИШКО, у президії також перебували заступник голови районної ради Валентина ШУЛЬГА та виконуючий обов”язки голови Броварської райдержадміністрації Володимир Майбоженко. У засіданнях брала участь начальник управління фінансів Броварської райдержадміністрації Олена Миргородська.
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_5465-1024x683.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_5474-1024x683.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_5478-1024x683.jpg)
Обговорення на засіданні президії районної ради
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_5522-1024x550.jpg)
Слово надано виконуючому обов"язки голови Броварської райдержадміністрації Володимиру Майбоженку
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_5537-1024x683.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_5544-1024x683.jpg)
У ході роботи засідання сесії районної ради