Урочистий автопробіг з нагоди Дня єдності
16 лютого 2022 року представники колективів Броварської районної ради і Броварської райдержадміністрації на чолі із заступником голови ради Валентиною Шульгою та в.о голови Броварської райдержадміністрації Павлом Проскочилом взяли участь у святковому автопробігу, який відбувся з нагоди відзначення Дня єднання в Україні.
Колона із десяти машин, прикрашена жовто-блакитними стягами, урочисто проїхала вулицями м. Броварів. Водії та перехожі радо вітали учасників автоколони.
Колектив Броварської районної ради вітає мешканців Броварщини і всіх українців із Днем єдності!
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/IMG_4882-1-1024x683.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/IMG_4891-1024x683.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/IMG_4888-1024x683.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/IMG_4893-1024x683.jpg)