Вітаємо з ювілейним Днем народження головного бухгалтера виконавчого апарату Броварської районної ради Тетяну ІСАЙ
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_20220120_103812-1024x768.jpg)
Колектив Броварської районної ради вітає головного бухгалтера виконавчого апарату Броварської районної ради Тетяну ІСАЙ з нагоди ювілейного Дня народження.
Нехай доля допомагає розставляти все по своїх місцях, нехай життя завжди радує новими можливостями і доброю удачею. Бажаємо Вам міцного здоров’я і міцної дружби, взаємного кохання і взаємної симпатії, великих успіхів і великого щастя.