Привітання зі Старим Новим роком (святом Василя) та Різдвяними святками
Колектив Броварської районної ради вітає всіх зі Старим Новим роком (святом Василя) та Різдвяними святками.
Нехай Старий Новий рік принесе в кожний будинок багато щастя, добра і радості! Нехай в душі кожного панують гармонія і затишок! Бажаємо щирої любові, стабільного достатку, міцного здоров’я і Божого благословіння!
14 січня 2022 року до Броварської районної ради завітав дитячий фольколорний колектив “Промінь” Великодимерської громади аби приватати всіх з Різдвяними святками.
По завершенню вітання, голова Броварської районної ради Сергій ГРИШКО, вручив артистам подарунки та побажав подальших творчих успіхів.
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG-2b0d87dcccef62b6e93a99f709bd5ea7-V-768x1024.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG-17892c66014fd56a48d6175005407649-V-1024x768.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG-7a474efae0d9c2a139338c900183cdcb-V-768x1024.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG-87b959f1fddf39d9699daa0c36c4ef50-V-768x1024.jpg)