Щиро вітаємо з Днем народження депутата Броварської районної ради ОКСЮТУ Олега Васильовича
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/oksyuta.jpg)
23 червня святкував свій День народження депутат Броварської районної ради ОКСЮТА Олег Васильович.
Броварська районна рада щиро вітає Олега Васильовича з Днем народження та зичить міцного здоров’я, благополуччя, доброго настрою та невичерпного запасу сил.
Нехай у Вашому житті, завжди сяє сонце радості та щастя, нехай поруч будуть підтримка рідних та повага друзів, нехай ніколи не покине впевненість та бадьорість.