Урочистості з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини
День ветеринара в Україні відзначають щорічно у другу неділю серпня. Цю дату було встановлено 2001 року указом тодішнього президента Леоніда Кучми, щоб “відзначити вагомий внесок працівників ветеринарної медицини в забезпечення ветеринарного та епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва та охорони довкілля”. Називається свято – День працівників ветеринарної медицини.
11.08.2023 у адмінбудівлі Броварського районного управління Держпродспоживслужби відбулися урочистості з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини. Заступник голови Броварської районної ради Валентина ШУЛЬГА взяла участь в урочистостях, привітала працівників вереринарної медицини Броварського району та вручила Почесну відзнаку Броварської районної ради “Знак пошани” ІІІ ступеня, Подяки Броварської районної ради та цінні подарунки.
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-11_13-13-38-107-1-1024x471.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-11_13-13-37-859-2-288x1024.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-11_13-13-38-598-471x1024.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-11_13-19-12-856-471x1024.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-11_13-13-37-993-471x1024.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-11_13-13-38-470-1-1024x471.jpg)