Засідання постійної комісії районної ради з питань архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку
15.06.2023 у Броварській районній раді відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку.
На порядок денний було винесено наступні питання:
- Про хід виконання районної Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Броварського району на 2023 рік за І квартал.
- Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань затвердження маршрутів і графіків руху місцевого пасажирського транспорту незалежно від форм власності, узгодження цих питань стосовно транзитного пасажирського транспорту.
- Про виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою з підготовки питань про визначення у встановленому законом порядку території, вибір, вилучення (викуп) і надання землі для містобудівних потреб, визначених містобудівною документацією.
За результатами розгляду питань депутати ухвалили відповідні висновки і рекомендації. У роботі засідання взяли участь голова Броварської районної ради Сергій ГРИШКО та заступник голови Броварської районної ради Валентина ШУЛЬГА .
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230615_091116-1024x471.jpg)
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230615_091214-1024x471.jpg)