Колектив Броварської районної ради вітає з Днем народження Ірину ДЕМЕНТЬЄВУ – директора комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Вдячні Вам за самовіддану працю, самовіддане служіння, зворушливу турботу і нескінченну любов до людей. Бажаємо Вам міцного здоров’я, нових успіхів, благополуччя, щастя і любові!
![](https://brovrayrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/dementyeva-2-660x371.jpg)