«Посвята в козачата»

«Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього»-прописна істина сучасного українця.

До посвяти в козачата вихованці гуртка «Джура»  Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», що працює на  базі Зазимського НВО  готувалися ще з вересня місяця і чекали цього дня з великим нетерпінням.

Знайомилися з структурою організації, її планами, вивчали правила козачат. А головне- познайомилися з цікавими сторінками історії козацтва. Школярі тепер твердо знають, що козаки-це вільні, безстрашні люди, борці за волю українського народу.

Під час заходу, було проведено ряд творчих, пісенних та спортивно-прикладних конкурсів, за результатами яких було визначено найспритніших козачат-отаманів.

«Гетьман Січі ” – директор Зазимського НВО Іван Пустовалов  і  Козацький суддя Олег  Андрієнко (керівник гуртка «Джура»)  вручили військові погони та освятили справжньою шаблею і булавою отаманів козацьких куренів 1-а та 1-б класів Зазимської Придесенської Січі. Усі козачата та козачки отримали спеціальні посвідчення. Захід присвячено  Дню Збройних сил України.

Директор КЗ БРР «Броварський

районний центр патріотичного

виховання учнівської молоді»                                       О. БІЛАНОВСЬКА