Графік прийому громадян депутатами та їх закріплення за сільськими, селищними радами

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
депутатами Броварської районної ради VІІ скликання
у населених пунктах району

№ п/п

Прізвище,

імя, по батькові,

контактний телефон

Місце

Час

1.

БОРСУК

Олександр Миколайович

067-443-14-97

2.

БРИГИНЕЦЬ

Борис Іванович

067-135-91-76

3.

ВОЄВУЦЬКА

Діляра Мідхатівна

098-833-16-14

4.

ГОГОЛІНА

Анна Василівна

04594-5-21-24

перша, третя середа місяця, згідно графіку проведення особистих виїзних прийомів

10:00 – 12:00

5.

ГОРЮНОВ

Олексій Володимирович

6.

ГРИШКО

Сергій Миколайович

04594-6-50-69

друга, четверта середа місяця, згідно графіку проведення особистих виїзних прийомів

10:00 – 12:00

7.

ДРАНИЙ

Микола Іванович

097-630-57-75

Великодимерська селищна рада,

остання п’ятниця кожного місяця

16:00 – 19:00

8.

ДЯЧЕНКО

Валерій Васильович

067-971-75-16

9.

ЗАЛОЗНИЙ

Микола Володимирович

050-356-43-87

10.

ІВАНЕНКО

Павло Олександрович

050-462-49-37

11.

ІВАНЕНКО

Петро  Петрович

067-993-83-97

Світильнянська сільська рада,

друга середа кожного місяця

10:00 – 12:00

12.

КАЛАШНИК

Валерій Іванович

097-684-84-39

13.

КЕУШ

Олександр Федорович

093-870-47-86

14.

КОЗЛОВ

Олександр Костянтинович

067-503-62-47

Рожнівська сільська рада,

перша, третя середа кожного місяця

9:00 – 13:00

15.

КОЛІСНИЧЕНКО

Тетяна Олексіївна

097-952-65-31

приміщення Калитянської селищної ради

перша субота кожного місяця

10:00 – 12:00

16.

КОРНІЙКО

Сергій Олександрович

067-265-66-93

Требухівська сільська рада
другий, четвертий четвер кожного місяця

9:00 – 13:00

17.

КУЦЕНКО

Олександр Миколайович

067-501-89-74

Великодимерська селищна рада,

остання п’ятниця кожного місяця

16:00 – 19:00

18.

МАТВІЄНКО

Алла Георгіївна

067-442-59-79

с. Красилівка, вул. Сергія Басова, 28 («Сільмаркет»),

друга п’ятниця місяця

10:00 – 13:00

19.

ОКСЮТА

Олег Васильович

067-937-49-39

Требухівська сільська рада
другий, четвертий четвер кожного місяця

9:00 – 13:00

20.

ПЛЮЩ

Олексій Анатолійович

21.

РАДЧЕНКО

Віктор Іванович

067-501-31-10

22.

ЮРЧЕНКО

Ольга Борисівна

067-827-77-27

23.

СОРОКОПУД

Сергій Олексійович

067-220-20-64

Русанівська сільська рада,

перший понеділок кожного місяця

10:00 – 12:00

24.

СУББОТІН

В’ячеслав Миколайович

067-781-33-86

25.

СТОЛЯР

Ірина Василівна

067-402-75-01

 Великодимерська селищна рада, кожна друга середа місяця  16:00-19:00
26.

СТОЛЯР

Олег Анатолійович

27.

ТЕПЛЮК

Вадим Іванович

097-599-53-30

Богданівська сільська рада,

кожна середа місяця

9:00 – 13:00

28.

ТЕПЛЮК

Микола Маркович

067-323-04-94

Великодимерська селищна рада,

остання п’ятниця кожного місяця

16:00 – 19:00

29.

ФІЛІПОВА

Тетяна Анатоліївна

050-516-99-63

с. Семиполки (приміщення сільської ради)
кожна середа місяця

10:00 – 13:00

30.

ФІРСОВ

Ігор Миколайович

067-501-82-16

Княжицька сільська рада,

перша середа кожного місяця

10:00 – 12:00

31.

ЧАБУР

Валерій Іванович

04594-6-29-55

32.

ШИБІКО
Роман Михайлович

067-234-20-96

33.

ШИТИЙ

Євгеній Михайлович

34.

ШКРАБАЦЬКИЙ

Віктор Петрович

067-445-53-35

Калитянська седищна рада,

остання п’ятниця кожного місяця

10:00 – 12:00

35.

ШУЛЬГА

Валентина Євгеніївна

067-245-36-50

Жердівська сільська рада

третя середа кожного місяця

10:00 – 12:00

36.

ЩИГОЛЬ

Володимир Валерійович

050-332-69-57

с. Зазим’я, вул. Пролетарська, 6 (Актова зала),
перша, четверта середа кожного місяця

8:30 – 13:00

 

Закріплення депутатів районної ради за сільськими і селищними територіальними громадами Броварського району

 

 Селищні, сільські ради  ПІБ депутата
 Бобрицька Чабур Валерій Іванович
Шибіко Роман Михайлович
 Богданівська Кеуш Олександр Федорович
Теплюк Вадим Іванович
 Великодимерська Драний Микола Іванович
Куценко Олександр Миколайович
Столяр Ірина Василівна
Теплюк Микола Маркович
 Гоголівська Воєвуцька Діляра Мідхатівна
 Жердівська Шульга Валентина Євгеніївна
 Зазимська Щиголь Володимир Валерійович
 Калинівська Калашник Валерій Іванович
 Калитянська Шкрабацький Віктор Петрович
Колісниченко Тетяна Олексіївна
Дяченко Валерій Васильович
Філіпова Тетяна Анатоліївна
 Княжицька Залозний Микола Володимирович
Фірсов Ігор Миколайович
 Красилівська Матвієнко Алла Георгіївна
 Кулажинська Плющ Олексій Анатолійович
 Літківська Сивуха Ольга Борисівна
 Літочківська Бригинець Борис Іванович
 Плосківська Борсук Олександр Миколайович
 Погребська Субботін В’ячеслав Миколайович
 Пухівська Іваненко Павло Олександрович
 Рожівська Шитий Євгеній Михайлович
 Рожнівська Козлов Олександр Костянтинович
 Руднянська Радченко Віктор Іванович
 Русанівська Сорокопуд Сергій Олексійович
 Світильнянська Іваненко Петро Петрович
 Требухівська Горюнов Олексій Володимирович
Корнійко Сергій Олександрович
Оксюта Олег Васильович
 Шевченківська Столяр Олег Анатолійович