Готуємося до захисту Вітчизни

22 лютого 2020 року Комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» на базі спортивно-стрілецького комплексу СП ТОВ «Варта Київської Русі» (м. Бровари)  було проведено одноденний районний військово-патріотичний  вишкіл «Готуємось до захисту Вітчизни». Учасники вишколу стали  вихованці гуртків «Джура», що працюють на базі закладів загальної середньої освіти Броварського району (всього 80 учасників).

На урочистій лінійці присутніх привітала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Людмила Чайка, побажавши школярам вміння, які вони набувають на подібних заходах, продемонструвати на районному етапі Всеукраїнської гри дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура».

Школярі мали змогу ознайомитися з основними прийомами надання  домедичної  допомоги, порядком  дій при виявленні мінно-вибухових предметів, ознайомитися з будовою вогнепальної стрілецької зброї та виконати навчальні стрільби з малокаліберної гвинтівки.

На протязі всього дня зі школярами працювали досвідчені інструктори, учасники АТО, які мають за плечима знання та великий досвід в умовах бойових дій.

 

Директор КЗ БРР БРЦПВУМ                                Ольга Білановська