Проект рішення “Про  затвердження районної  Програми забезпечення безкоштовними інсулінами інсулінозалежних хворих на 2020 рік”

БРОВАРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  Р І Ш Е Н Н Я

Про  затвердження районної  Програми забезпечення безкоштовними інсулінами інсулінозалежних хворих на 2020 рік

 Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ,  постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 № 239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну», з метою забезпечення стовідсоткового безкоштовного відпуску інсулінів інсулінозалежним хворим, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту і з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку районна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити районну Програму забезпечення безкоштовними інсулінами інсулінозалежних хворих на 2020 рік ( далі Програма).
  2. Управлінню соціального захисту населення та управлінню фінансів Броварської райдержадміністрації, врахувати потреби в асигнуваннях на виконання Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту.

Голова ради                                                                          С.М.Гришко

м. Бровари

____________ 2020 року

№ _________

Програма