До Дня Гідності та Свободи!

Щороку, 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Він святкується на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Саме тому 19.11.2019 року Комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» було організовано пізнавальну екскурсію в м.Київ до Національного музею Революції Гідності, який розміщений у Будинку профспілок України.

У екскурсії взяли участь вихованці гуртка «Юні туристи-краєзнавці» КЗ БРР БРЦПВУМ, що працюють на базі Літківської ЗОШ І-ІІІст. (керівник Герус М.М.).

Діти з цікавістю слухали розповідь екскурсовода про перебіг подій на Майдані. Вони ознайомилися з хронологією подій Євромайдану, та їх значенням для теперішньої історії нашої України.

На завершення екскурсії екскурсовод закликала гуртківців не забувати минуле нашої країни, та не залишатися осторонь майбутнього, адже воно залежить саме від нас, від нас залежить в якій країні ми будемо жити.

Т.в.о. директора КЗ БРР «Броварський

районний центр патріотичного

виховання учнівської молоді»                                                          В. Глей