Кожній дитині – можливість для творчого розвитку

Спілкування чудові хвилини

І приємні миті дозвілля,

Розуміння душі дитини

Подарує тобі позашкілля.

Не марнуйте даремно ви час,

Ми чекаємо кожного з вас!

Позашкільна освіта – невід’ємний складник освіти, що охоплює мільйони дітей, які розвивають свої здібності, таланти й готуються до майбутньої професії завдяки роботі самовідданих педагогів закладів позашкільної освіти.

Як зробити дозвілля дітей цікавим і позитивним, як дозволити дитині не тільки відпочивати від уроків і домашніх завдань, а й насичити час корисними діями та інформацією, – про це знають педагоги КЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» БРР КО.

З 23 по 29 вересня у закладі пройшов тиждень позашкільної освіти під гаслом «Талант! Творчість! Натхнення!». Протягом Тижня на базах ЗНЗ району, де працюють гуртки КЗ «БРЦДЮТ» БРР КО ми на практиці підтвердили аксіому, що тільки через розвиток творчої активності дітей, їх творчих здібностей та інтелекту на основі пробудження інтересу до творчої діяльності, оволодіння методами творчого здобуття знань можна сформувати творчу ініціативну особистість.

Керівники гуртків та діти, які їх відвідують ознайомили присутніх з технікою роботи та основними етапами виготовлення виробів. Були продемонстровані готові виробі гуртківців. Також піч час Тижня відбулись презентації нових гуртків, пройшли виставки дитячих робіт, майстер-класи та ігротеки.

Дякуємо адміністраціям ЗНЗ району за співпрацю в розвитку позашкільної освіти Броварщини!