Проект рішення “Про оголошення конкурсу на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»

БРОВАРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 Про оголошення конкурсу на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про культуру», з метою врегулювання процесу призначення керівників закладів культури, заснованих Броварською районною радою, позитивні висновки та рекомендації постійних комісій районної ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спору, охорони здоров’я та соціального захисту та з питань комунальної власності, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Оголосити конкурс на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури» з 27 вересня 2019 року.

2. Доручити відділу комунального майна Броварської районної ради оприлюднити оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті районної ради (Додаток 1), інформацію про умови оплати праці керівника закладу, відомості про матеріально-технічну базу, фінансову звітність за попередній бюджетний період діяльності комунального закладу Броварської районної ради «Броварський будинок культури».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту і з питань комунальної власності.

Голова ради                                                                                    С.М. Гришко

м.Бровари

__________ 2019 року

№ ______ -VІІ

Додаток 1