Проект рішення “Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2019 рік”

БРОВАРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2019 рік

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни та доповнення до п. 4.1.10. «Проекти будівництва, реконструкції, ремонтів та інших заходів розвитку населених пунктів Броварського району» Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2019 рік, затвердженої рішенням Броварської районної ради від 14 березня 2019 року № 737-55-VІІ, виклавши в новій редакції згідно додатку.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку.

Голова ради                                                                                         С.М. Гришко

м. Бровари

_____________ 2019 року

№ _____

додаток