Проект рішення “Про надання погодження ТОВ «Будіндустрія-Сервіс Лтд» щодо внесення змін та розширення меж раніше наданої у користування площі Спаського родовища пісків (Північна, Південна ділянки), що знаходиться у Броварському районі Київської області (згідно із спеціальним дозволом на користування надрами від 03.09.2009 № 5005)”

БРОВАРСЬКА РАЙОННА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Про надання погодження ТОВ «Будіндустрія-Сервіс Лтд» щодо внесення змін та розширення меж раніше наданої у користування площі Спаського родовища пісків (Північна, Південна ділянки), що знаходиться у Броварському районі Київської області (згідно із спеціальним дозволом на користування надрами від 03.09.2009 № 5005)

Розглянувши листа Державної служби геології та надр України від 02.01.2019 року №108/03/12-19, щодо погодження ТОВ «Будіндустрія-Сервіс Лтд» видачі спеціального дозволу на внесення змін та розширення меж раніше наданої у користування площі Спаського родовища пісків (Північна, Південна ділянки), що знаходиться у Броварському районі Київської області (згідно із спеціальним дозволом на користування надрами від 03.09.2009 № 5005),  керуючись ст. 43 Закону  України  «Про  місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Кодексу України Про надра, п. 9 Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 року № 615, враховуючи позитивні висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань екології та охорони навколишнього середовища, районна рада

 В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати погодження ТОВ «Будіндустрія-Сервіс Лтд» на отримання спеціального дозволу на внесення змін та розширення меж раніше наданої у користування площі Спаського родовища пісків (Північна, Південна ділянки), що знаходиться у Броварському районі Київської області (згідно із спеціальним дозволом на користування надрами від 03.09.2009 № 5005).
  2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань екології та охорони навколишнього середовища.

 

Голова ради                                                                                        С.М.Гришко           

м. Бровари

_____________ 2019 року
____-VІІ