Проект рішення “Про надання погодження на отримання спеціального дозволу ТОВ «Укрейніан Дігінг Компані» на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків ділянки надр «Рожнівська», що знаходиться у Броварському районі Київської області”

БРОВАРСЬКА РАЙОННА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Про надання погодження на отримання спеціального дозволу ТОВ «Укрейніан Дігінг Компані» на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків ділянки надр «Рожнівська», що знаходиться у Броварському районі Київської області

Розглянувши листа Державної служби геології та надр України від 22.12.2018 року №26018/03/12-18, щодо погодження ТОВ «Укрейніан Дігінг Компані» видачі спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків ділянки надр «Рожнівська», що знаходиться у Броварському районі Київської  області,  керуючись ст. 43 Закону  України  «Про  місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Кодексу України Про надра, п. 9 Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 року № 615, враховуючи позитивні висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань екології та охорони навколишнього середовища, районна рада

 В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати погодження ТОВ «Укрейніан Дігінг Компані» на отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків ділянки надр «Рожнівська», що знаходиться у Броварському районі Київської області.
  2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань екології та охорони навколишнього середовища.

 

Голова ради                                                                                      С.М.Гришко           

 

м. Бровари

____________ 2019 року
____-VІІ