Змагалися юні туристи

 16-19 травня вихованці гуртка КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» «Спортивний туризм», що працює на базі Рожнівського НВК (керівник Бабій І.П.), взяли участь у обласних змаганнях з пішохідного туризму серед учнівської молоді Київщини, які проходили на території Дарницького лісгоспу Бориспільського району.

У змаганнях було представлено команди з 14 регіонів області. Змагання проводилися в двох вікових групах: старша (група А) – вік учасників 14-17 років включно; молодша (група Б) – вік учасників 11-14 років. Протягом чотирьох днів більше ста юних туристів змагалися на дистанціях: особисто-командна «Смуга перешкод», командна «Смуга перешкод» та «Крос-похід». Для учасників змагань було проведено також конкурси: «В’язання вузлів», «Туристська пісня», «Фотографія у поході».

Команда Броварщини була представлена спортсменами молодшої групи Б та у особистому заліку групи А. В особистому заліку (група А) виступали наші вихованці Браницька Ірина (5 місце) та Мехед Олександр(17 місце).

В загальному командному заліку (група Б) наша команда посіла 7 місце.

Участь у змаганнях дала змогу продемонструвати юним туристам свої вміння та навички, а також набути новий досвід туристських змагань.

Директор КЗ БРР БРЦПВУМ                                               О. Білановська