Проведення районного конкурсу «STOP Булінг»

 24 квітня 2019 року комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», було проведено районний конкурс відеороликів серед школярів району та об’єднаних територіальних громад «STOP Булінг».

В конкурсі взяли участь 12 загальноосвітніх закладів Броварського району та творчий колектив  Калитянської  ЗОШ I-IIIст. (Калитянської ОТГ).

На заході були присутні представники творчих груп, що знімали ролики та поважні експерти: Пузан Н.А. завідувач навчально-методичним центром психологічної служби відділу освіти, Дузя О.О. звідуюча відділом комунального закладу «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» Броварської районної ради Київської області, Міщенко Євгеній фотограф, працівник InFokus. Суддівська колегія складалася із самих учасників, вони мали змогу переглянути відеоролики інших учасників та оцінити роботи згідно визначених критеріїв.

Конкурс відеороликів «STOP Булінг» в Броварському районі проводиться вперше, але вже показав велику активність та небайдужість молодих людей  до цієї проблеми.

Відеоролики, які було презентовано  на конкурсі, відзначалися цікавими сценаріями, повнотою розкриття теми, майстерною акторською грою.

За рішення журі було визначено переможців та призерів:

І місце – творчий колектив Пухівської ЗОШ I-III ст.

ІІ місце – творчий колектив Калинівської ЗОШ I-III ст.

ІІІ місце – творчий колектив Калитянської  ЗОШ I-IIIст. (Калитянської ОТГ).

Експерти заходу визначили кращих у номінаціях: «За кращий сценарій», «Кращому актору», «За кращу відео зйомку».

Нагороди за номінаціями отримали:

«За кращий сценарій» – творчий колектив Княжицької ЗОШ I-III ст.

«Кращому актору» – творчий колектив Погребської ЗОШ I-III ст.

«За кращу відео зйомку» – творчий колектив Пухівської ЗОШ I-III ст.

Конкурсанти висловили задоволення участю в конкурсі та погодилися, що своїми роботами вони роблять важливу справу для вирішення шкільних проблем.

 

 

Директор КЗ БРР БРЦПВУМ                                            Ольга Білановська