Проект рішення “Про затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Броварському районі на 2019-2020 роки”

БРОВАРСЬКА РАЙОННА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Броварському районі на 2019-2020 роки

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення умов для сталого розвитку малого і середнього підприємництва у Броварському районі та враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань архітектури, будівництва, промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, інформатизації, підтримки підприємництва, інвестицій та міжнародних зв’язків, районна рада

 В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Програму розвитку малого і середнього підприємництва в Броварському районі на 2019-2020 роки, що додається.
  1. Доручити Броварській районній державній адміністрації здійснювати координацію виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Броварському районі на 2019-2020 роки.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань архітектури, будівництва, промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, інформатизації, підтримки підприємництва, інвестицій та міжнародних зв’язків.

 

Голова ради                                                                                         С.М.Гришко

м. Бровари
___  _______ 2019 року
№ ____-_______-VІІ

ПРОГРАМА