«Чарівну таємницю жінки на музику скрипки покладемо»

 

Музика,  як  полотно  для  написання  картини  під  назвою «Міжнародний день жінок та миру»,  святково  лунала  7 Березня 2019  у Літківському будинку культури на районному концерті. Усе в цей день було створено для прекрасних пані, які завітали на урочистий захід.  Пройтися по коридору  з живих троянд і отримати квітку від усміхненого юнака, потрапити до банкетної  кімнати, де під п’янку мелодію саксофона спробувати  смаколики  з фуршетного столу та в піднесеному настрої  зайти  в актовий зал для перегляду святкової програми, наповненої  чуттєвими піснями,  живою грою  на саксофоні, скрипці та баяні від запальних інструменталістів-віртуозів.

Сцена відкрита: Артем Білецький, Валерій Шевченко, Дмитро Кирій, Володимир Калашніков розпочали концерт виконанням пісень, лейтмотивом яких була жінка в різних образах: господині, берегині, трудівниці, матері та коханої. Пісенна естафета була передана літківському танцювальному колективу «Престиж» з почесною місією -привітання мам. Кульмінаційною точкою концерту були виступи  Дмитра Кавури, мелодія скрипки якого огорнула глядачів енергією натхнення, ліричне звучання саксофона Сергія Волчука  надало  концерту  італійського  шарму,  а динамічний виступ баяністів Анатолія та Георгія Багдасарів подарував танцювальний настрій.

Почесна місія нагородження жінок, згідно розпоряджень Броварської районної державної адміністрації та Броварської районної ради, пройшла під радісні та позитивні вітання Миколи Клименка та Сергія Гришка.

Головний посил свята – урочисте піднесення жіночої краси, мудрості, працьовитості та відданості з глибоким усвідомленням того, що жінка як втілення весни: ніжної, квітучої, чуттєвої пори  надихає на досягання цілей та плекання нових мрій.

Вікторія  Половко, художній  керівник  КЗ БРР «Броварський районний будинок культури»