«Співана поезія Великого Кобзаря»

У 2019 році виповнюється 205-років від дня народження Тараса Шевченка. Понадвікова товща часу не стане стіною між нами і поетом. Він був і залишається зі своїм народом, з Україною, він навічно оселився в серці кожного з нас. Його пам’ятають, поважають, ним захоплюються, до нього прислуховуються. Він і сьогодні сучасний!

6 березня 2019 року Комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» було проведено  відкритий районний фестиваль «Співана поезія Великого Кобзаря». Захід проводився з метою увічнення пам’яті та привернення уваги  молоді до спадщини Великого Кобзаря. Учасники заходу – учні загальноосвітніх та вихованці позашкільних навчальних закладів Броварського району (всього 59 учасників). На Фестиваль учасники колективу представляли  одну пісенну композицію (співану поезію за мотивами творчості Тараса Шевченка, існуючі пісні на слова поета або ж авторські інтерпретації текстів та аранжування). Фестиваль проходив у доброзичливій та невимушеній атмосфері. На розгляд журі фестивалю було предоставлено виступи реп-гурту «Перерва на реп» Княжицької ЗОШ  І-ІІІ ст., гуртку «Юні фольклористи» КЗ БРР БРЦПВУМ, що працює на базі Світильнянського НВК, хорового  колективу ОНЗ Гоголівська  ЗОШ І-ІІІст., ансамбль «Дзвінкі голоси» КЗ ЦДЮТ БРР КО,  виступи учнів Рожнівського НВК, Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст., а також  учні Тарасівського НВО, КЗ «Руднянське НВО «ЗЗСО-ЗДО», Бобрицького НВО «ЗЗСО-ЗДО» Великодимерської ОТГ.

Гран-прі фестивалю отримали вихованці КЗ «Руднянського НВО  «ЗЗСО-ЗДО» (композиція «По діброві вітер виє»), Княжицької ЗОШ І-ІІІ ст.( з композицією «Маленька Мар’яна») та Світильнянського НВК ( патріотичне попурі на слова Т.Г.Шевченка).

Організатори фестивалю дякують усім учасникам та їхнім творчим керівникам за креативність, запал, активність та відданість українській спадщині, адже усі представлені композиції відзначилися щирістю та бажанням долучитися до прекрасного!

 

Директор КЗ БРР БРЦПВУМ                                            Ольга Білановська