Наші гуртківці на обласних змагання з пішохідного туризму!

9-10 лютого 2019р. вихованці гуртка «Спортивний туризм» КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», взяли участь у обласних змагання серед учнівської молоді з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Змагання відбулися у м.Бориспіль, на базі Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» − загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Володимира Мономаха» і Бориспільського міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Метою таких змагань є виявлення кращих туристів-спортсменів та туристських команд, удосконалення знань умінь і навичок, необхідних для проведення туристсько-краєзнавчих подорожей.

Учасниками змагань стали 13 команд із районів та міст Київської області. Юні туристи протягом двох днів змагалися на трьох дистанціях: «Смуга перешкод для зв’язок», «Командна смуга перешкод» та «Особисто-командна дистанція «Смуга перешкод».

Участь у змаганнях дала можливість нашим туристам продемонструвати свої вміння та навички, набуті на тренуваннях та порівняти рівень своєї підготовки і кращих команд Київщини.

 

Директор закладу                                                                          О.Білановська