Проект рішення “Про затвердження районної Програми заходів з ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району на 2019-2020 роки”

БРОВАРСЬКА РАЙОННА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження районної Програми заходів  з ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району на 2019-2020 роки

Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою ліквідації стихійних сміттєзвалищ, несанкціоновано завезеного сміття з іншої місцевості на територію району, утримання населених пунктів району в належному санітарному стані, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійних комісій з питань екології та охорони навколишнього середовища, з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку районна рада

 В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити районну Програму заходів з ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району на 2019-2020 роки (далі – Програма).
  2. Рекомендувати Броварській районній державній адміністрації, сільським та селищним радам району забезпечити виконання заходів, передбачених зазначеною Програмою.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань екології та охорони навколишнього середовища.

Голова ради                                                                                         С.М.Гришко

м. Бровари
___  _______ 2019 року
№ ____-_______-VІІ

Програма