Проект рішення “Про призначення директора комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)»

БРОВАРСЬКА РАЙОННА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Р І Ш Е Н Н Я

Про призначення директора комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)»

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про культуру», враховуючи рішення конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)» від 05.02.2019 року, позитивні висновки та рекомендації постійних комісій районної ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спору, охорони здоров’я та соціального захисту і з питань комунальної власності, районна рада

 В И Р І Ш И Л А:

  1. Призначити на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)» Песляк Ніну Іванівну з 22.02.2019 року.
  2. Доручити голові Броварської районної ради укласти контракт з директором комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)» терміном на 5 років.
  3. Доручити директору комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)» провести відповідні реєстраційні дії.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спору, охорони здоров’я та соціального захисту і з питань комунальної власності.

Голова ради                                                                                         С.М.Гришко

м. Бровари
___  _______ 2019 року
№ ____-_______-VІІ