Передноворічні розваги гуртківців!

22 грудня вихованці гуртків КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», що працюють на базі Княжицької ЗОШ I-III ст. (керівник А.В.Братчук), Літківської ЗОШ I-III ст. (керівник Т.В.Гайдак), Красилівської ЗОШ I-III ст. (керівник О.І.Самсоненко) відвідали Новорічно-різдвяний фестиваль, що відбувся в Міжнародному Виставковому Центрі м. Київ.

Новорічний настрій та святкову атмосферу для дітей створили величезна кількість новорічних локацій з іграми, ялинковими іграшками, прикрасами, виробами з природничого матеріалу. Вихованцям гуртків дуже сподобалася локація зі святковим новорічним печивом у вигляді будиночків та символу наступного року. Всі бажаючі могли скуштувати ці вироби. Найбільше задоволення гуртківці отримали від настільних ігор, тиру для стрільби з пневматичної зброї та дартсу. З дітьми працювали працівники виставки, які розповідали правила ігор, показували кожну гру в дії.

На вулиці на вихованців чекала ковзанка, льодова гірка та справжня Резиденція Святого Миколая. З незабутніми враженнями школярі поверталися додому в очікуванні Нового Року.

 

Директор КЗ БРР БРЦПВУМ                                                    О. Білановська