Проект рішення “Про затвердження районної Програми підготовки та виховання захисників Батьківщини, військово-фахової орієнтації молоді, організації та проведення приписки, призову на строкову військову службу та відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Броварському районі на 2019 рік”

БРОВАРСЬКА РАЙОННА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження районної Програми підготовки та виховання захисників Батьківщини, військово-фахової орієнтації молоді, організації та проведення приписки, призову на строкову військову службу та відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Броварському районі на 2019 рік

Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою удосконалення заходів допризовної підготовки і військо – патріотичного виховання молоді, створення системи шефських зв’язків військових частин з навчальними закладами району, удосконалення якості підготовки громадян до військової служби та відбору кандидатів на військову службу за контрактом, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку, районна рада

 В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити районну Програму підготовки та виховання захисників Батьківщини, військово-фахової орієнтації молоді, організації та проведення приписки, призову на строкову військову службу та відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Броварському районі на 2019 рік (додається).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку.

Голова ради                                                                                         С.М.Гришко

м. Бровари
___  _______ 2018 року
№ ____-_______-VІІ

ПРОГРАМА