Проект рішення “Про затвердження Районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» на період до 2022 року”

БРОВАРСЬКА РАЙОННА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження Районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» на період до 2022 року

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації», «Про охорону дитинства», «Про загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини», «Про соціальні послуги», «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», «Про попередження насильства в сім’ї», «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», «Про протидію торгівлі людьми», «Про оздоровлення та відпочинок дітей», заслухавши та обговоривши інформацію Першого заступника голови Броварської районної державної адміністрації Плаксі Ю.С., про затвердження Районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» на період до 2022 року, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійних комісій районної ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту і з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, районна рада

 В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Районну комплексну Програму підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» на період до 2022 року (далі – Програма) (додається).
  1. Броварській районній державній адміністрації:

2.1. здійснювати координацію виконання заходів Програми та щороку інформувати про хід їх виконання постійну комісію з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту.

2.2. при розробці пропозицій щодо районного бюджету на 2019 рік та при формуванні районного бюджету на відповідні наступні роки передбачити видатки на реалізацію Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту.

Голова ради                                                                                         С.М.Гришко

м. Бровари
___  _______ 2018 року
№ ____-_______-VІІ

Програма