Проект рішення “Про затвердження Плану фінансового забезпечення на 2019 рік районної Програми “Турбота” на 2016-2020 роки”

БРОВАРСЬКА РАЙОННА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження Плану фінансового забезпечення на 2019 рік  районної Програми “Турбота” на  2016-2020 роки

Відповідно до ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про увічнення Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років”, “Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”, “Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні ”, “ Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, розпорядження Президента України від 14.09.2000р. № 280/2000-рп “Про щорічне проведення Всеукраїнської благодійної акції “Милосердя”, з метою посилення соціального захисту вразливих верств населення, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійних комісій районної ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спору, охорони здоров’я та соціального захисту, з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, районна рада

 В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити План фінансового забезпечення на 2019 рік районної Програми “Турбота” на  2016-2020 роки, що додається.
  2. Управлінню соціального захисту населення та управлінню фінансів Броварської райдержадміністрації при формуванні бюджету врахувати потреби в асигнуваннях на виконання Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту, з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку.

Голова ради                                                                                         С.М.Гришко

м. Бровари
___  _______ 2018 року
№ ____-_______-VІІ

План фінансового забезпечення