Дбаємо про безпеку разом!

 

24 жовтня 2018 року у Київському палаці дітей та юнацтва відбулася перша практична конференція «Безпека в сучасних закладах освіти від учня до вчителя».

На цьому заході зібралися фахівці з питань безпеки від Міністерства освіти і науки України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, психологи, методисти науково-методичних центрів, представники громадських організацій та обговорили питання, які турбують зараз кожного, а саме, створення безпечного освітнього середовища, дії під час виникнення надзвичайної ситуації, запобігання підлітковій агресії, булінгу, суїциду.

Осторонь не залишились і працівники КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», які взяли участь у роботі конференції. Питання, які розглядалися на конференції були актуальними і для наших працівників, а саме:

  • найпоширеніші ситуації можливої небезпеки в школі: як запобігти та що робити у разі її виникнення;
  • надання першої домедичної допомоги – як рятувати та підтримувати життя до приїзду медиків;
  • запобігання підлітковій агресії та булінгу;
  • запобігання підлітковому суїциду.

Використовуючи досвід конференції, 10 листопада 2018 року для вихованців гуртків у нашому закладі буде проведено виховний захід «Безпека кожного», до якого будуть залучені працівники поліції, ДСНС, психолог обласного навчального центру ДСНС та спеціаліст організації «Червоний хрест». На заході школярам буде роз’яснено та практично показано план дій під час можливої надзвичайної ситуації.

Директор КЗ БРР «Броварський районний центр

патріотичного виховання учнівської молоді»               О.О. Білановська