Проект рішення “Про внесення змін до рішення районної ради від 22 березня 2018 року № 520-39-VII «Про затвердження Програми «Забезпечення безкоштовними інсулінами інсулінозалежних хворих жителів Броварського району на 2018 рік»

БРОВАРСЬКА РАЙОННА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Р І Ш Е Н Н Я

Про внесення змін до рішення районної ради від 22 березня 2018 року № 520-39-VII «Про затвердження Програми «Забезпечення безкоштовними інсулінами інсулінозалежних хворих жителів Броварського району на 2018 рік»

Розглянувши подання КНП «Броварська БКЛ» БРР БМР, відповідно до Конституції України, ст. 89, 91 Бюджетного кодексу України, ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст. 18 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійних комісій районної ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту та з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку районна рада

 В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни до рішення районної ради від 22 березня 2018 року № 520-39-VII «Про затвердження Програми «Забезпечення безкоштовними інсулінами інсулінозалежних хворих жителів Броварського району на 2018 рік».

1.1. Додаток до рішення районної ради від 22 березня 2018 року № 520-39-VII « Про затвердження Програми «Забезпечення безкоштовними інсулінами інсулінозалежних хворих жителів Броварського району на 2018 рік» викласти в новій редакції (додається).

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту та з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку.

Голова ради                                                                                         С.М.Гришко

м. Бровари
___  _______ 2018 року
№ ____-_______-VІІ

Додаток