Проект рішення “Про внесення змін до Районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2018-2021 роки”

БРОВАРСЬКА РАЙОННА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Р І Ш Е Н Н Я

Про внесення змін до  Районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення  пожежної безпеки на 2018-2021 роки

Заслухавши інформацію першого заступника голови Броварської районної державної адміністрації Плаксі Ю.С. про внесення змін до Районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення  пожежної безпеки на 2018-2021 роки, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», п.п. 16, ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійних комісій районної ради з питань екології та охорони навколишнього середовища, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, районна рада

 В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни до Районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2018-2021 роки (далі-Програма), а саме:

– викласти пункт 6.7.1 Додатку до Програми у наступній редакції: «Створити матеріальний резерв для запобігання, локалізації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків (у випадку буревію, снігових заметів, шквального вітру, підтоплення, граду, пожеж в екосистемах, відключення електроенергії, тощо) згідно номенклатури» (додається).

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань екології та охорони навколишнього середовища, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку.

Голова ради                                                                                         С.М.Гришко

м. Бровари
___  _______ 2018 року
№ ____-_______-VІІ

номенклатура