Яскраві діти України

 

Другий сезон конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» вдало стартував! Першою свого переможця обирала Київщина. 37 конкурсантів з кожного району та міста обласного значення з 29 травня по 1 червня цього року перебували в МДЦ «Артек», проводячи там репетиції та цікаве дозвілля.

А вже надвечір 1 червня у Жовтневому палаці м. Києва змагалися натхненні 37 учасників Київщини. Отримати Гран-прі бажав кожен, адже переможець отримає право представити пристоличний регіон у національному фіналі конкурсу, що відбудеться у березні 2019 року. Виступи конкурсантів оцінювало компетентне зіркове журі. До його складу увійшли автор ідеї, засновник проекту «Яскраві діти України», народний депутат України Ярослав Москаленко, Народні артисти України Тарас Петриненко та Юрій Рибчинський, видатний Руслан Квінта (Ruslan Kvinta), а також співачки TAYANNA та Illaria Ethno.

Броварщину представила маленька 9-річна Катя Коломієць, яка на потужному гала-концерті виконала пісню «Калинонька». І хоч наша юна землячка не отримала призового місця у грандіозному конкурсі, однак досить вдало представила Броварщину, закохала в себе чималу частину глядачів.

Володарем Гран-прі Київської області став 12-річний Кирил Свита з м. Буча, який підкорив членів журі виконанням пісні «The voice within». Відповідне рішення оголосив голова журі національного проекту “Яскраві діти України”, народний депутат Ярослав Москаленко.

Таким чином, визначився перший учасник національного фіналу конкурсу “Яскраві діти України”, що відбудеться 28 березня 2019 року в Києві.

А нашій Катеринці побажаємо успіхів, творчих злетів, гарних друзів та оптимізму, підтримки від близьких та мирного неба.

Наталія Монька, провідний методист КЗ БРР  «Броварський    районний будинок культури»