Свято інтелекту, спортивних досягнень, таланту та радості

Свято для обдарованих дітей та молоді «Таланти твої, Броварщино!»,  яке відбулося 18 травня 2018 року в БК смт. Калинівка, підсумувало роботу дитячих та педагогічних колективів Броварського району за увесь навчальний рік. Привітати і підтримати обдаровану , творчу молодь Броварщини та їх наставників завітали: Гришко Сергій Миколайович – голова Броварської районної ради, Гоголіна Анна Василівна – заступник голови Броварської районної ради, Плакся Юрій Сергійович – заступник голови Броварської районної державної адміністрації, Кищук Олег Євгенович – депутат Київської обласної ради, Бочкарьов Анатолій Борисович – голова Великодимерської селищної ради, Чайка Людмила Григорівна – начальник відділу освіти Броварської районної державної адміністрації та Касьянчук Володимир Степанович – голова районного комітету профспілки працівників освіти .

Урочистість розпочалася з гучних оплесків залу – так вітали підростаючий квіт нашої нації та їх наставників. У нас є чим пишатися, у нас є ким пишатися адже понад  сотню подяк сьогодні отримали молодь, їх керівники та тренери.

Гарним подарунком для учасників, усіх присутніх, були музичні та танцювальні виступи від хореографічного колективу «Smile» керівника Заєць О.О., вихованців КЗ “Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» БРР КО зразкового хореографічного ансамблю народного танцю «Олекса-плюс» та вокального колективу «Краплинки» на чолі з керівником Світланою Пащук.

Сьогоднішні перемоги і здобутки молоді Броварщини є стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та духовного зросту. Ми вкотре переконалися, що нам є ким пишатися, до чого прагнути і куди рости. Попереду чекають нові відкриття та покорення нових вершин на освітянській ниві!