«Нарешті знищена війна весняним громом Перемоги»

Під гаслом «Нарешті знищена війна весняним громом Перемоги» у Центральній районній бібліотеці КЗ БРР «Броварська РЦБС» триває Тиждень пам’яті Героїв Другої світової війни.

У читальній залі книгозбірні відбувається презентація однойменної книжково-ілюстративної виставки та фотоекспозиції «Броварщина в полум’ї Другої світової війни».

Представлені документи висвітлюють причини виникнення Другої світової війни, відтворюють широку панораму подій від її початку у вересні 1939 року до капітуляції нацистської Німеччини.

Через монографії та праці наукових збірників досліджується внесок України у перемогу над нацизмом. Публіцистичні та аналітичні статті презентують дослідження істориків, спогади учасників війни. Також аналізуються втрати Україною історико-культурних цінностей під час Другої світової війни.

На виставці представлено документи з бібліотечного фонду КЗ БРР «Броварська районна централізована бібліотечна система». Для пошуку інших тематичних видань радимо скористатися електронними ресурсами бібліотеки та традиційними картковими каталогами.