Дні шкільних канікул

Під час весняних канікул згідно плану роботи КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» вихованці гуртків закладу змістовно та цікаво проводили свій дозвіллєвий час.

Вихованці гуртка «Юний мандрівник», що працює на базі Великодимерського НВО та Шевченківського НВО відвідали Закарпатську область. Учні купалися у термальних водах с. Косонь, відвідали унікальний зразок середньовічної фортифікаційної архітектури Замок Паланок та ознайомились з історією міста Мукачево.

Цікаво і захопливо провели  свій час вихованці гуртків «Дитячий фітнес» і «Шахи», що працює на базі Літківської ЗОШ І-ІІІ ст., відвідавши виставку роботехніки в м. Бровари. Дізналися про процес їх створення та спробували керувати ними.

Керівники гуртків КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», які працюють на базі ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст. та її філії Фелоненко Р.Ю. та Ситнік Г.О. організували для своїх вихованців екскурсію до Національного музею ім. Т. Шевченка в м. Київ. Діти побачили оригінали картин, рукописи, особисті речі Кобзаря, захоплено розглядали особливості інтер’єру та архітектуру самого музею, ніби перемістившись на два століття назад.

В Русанівському НВК для вихованців гуртка «Юні музеєзнавці» відбувся виховний захід «Традиції нашого села». На цьому заході вихованці висвітлювали роль рушника, як неодмінного атрибуту весільного обряду, як життєвого символу України. Потім відвідали шкільний музей, де для них було проведено цікаву екскурсію.

Вихованці гуртка «Джура», який працює на базі Княжицької ЗОШ I-ІII ст. побували в кінотеатрі «Батерфляй». Від перегляду діти отримали море позитивних вражень.

Керівники гуртків «Юні музеєзнавці» та «ДЖУРА» КЗ БРР БРЦПВУМ, які працюють на базі Плосківського НВО, Волоха Н. П. та Бузник К. Я організували для своїх вихованців екскурсію по м. Київ. Вони познайомилися з його історією, дізналися про визначні пам’ятки, звичаї і побут, побачили цікаві і дивовижні речі.

Відвідали на Софійській площі фестиваль писанок. Відвідувачі фестивалю отримали приємні враження від побаченого.

6 квітня 2018р. серед вихованців гуртка КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» «Патріот», що працює  на базі Руднянського НВО, було проведено турнір зі стрільби із пневматичної гвинтівки «Весняні канікули». Учасники турніру показали непоганий результат.

На весняних канікулах вихованці гуртка” Юний мандрівник”, що працює на базі філії ОНЗ Гоголівська ЗОШ I-III ст. пройшлися стежками козацького містечка Гоголів. Діти дізналися про бурхливий розвиток Гоголева на початку XVII століття, коли було збудовано сильну фортецю і кілька церков. Також було цікаво дізнатися, що в свій час містечко отримало статус міського самоуправління (Магдебурзьке право). А в далекому 1649 році тут формується Гоголівська козацька сотня. У наступні століття Гоголів прославився своїми ярмарками, виріс до найбільшого містечка Остерського повіту Чернігівської губернії, став центром Гоголівської волості.

Вихованці гуртка «Юні фольклористи» КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», який працює на базі Світильнянського НВК у період весняних канікул провели Майстер-клас «Врятуй життя» (надання першої медичної допомоги).

Загалом, вихованці Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» під час весняних канікул гарно відпочили, дізналися багато нового та цікавого.

Директор КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді»                    О.О.Білановська